Jautājums par ratiem tām, kurām ir 2 bērni.

29. Apr, 11:31 Rudziite Rudziite

Sveikas , nesen uzzināju,ka esmu otra bērniņa gaidībās , un uzreiz jau laicīgi sāku domāt -rati. Kā ar diviem ziemā varešu iziet laukā ?, vecākajam būs tikai 1.7 , vai man ir jēga pirkt dvīņu ratiņus? Bet ja vecākais vairāk negribēs ratos? Jau mēnesi staigā , šobrīd viņam ir 11 mēneši. Zinu ka laiciņš itkā vēl ir gana , bet laicīgi jau sāku domāt , un apsvērt visādus variantus:) Paldies par atbildēm./

Tuciii Tuciii 29. Apr, 08:53

Esmu māmiņa divām meitiņām. Vecuma starpība ir 1 gads un 4 mēneši. Nopirku lietotus tandēmratus Graco Stadium Duo. Esmu ļoti apmierināta, jo, lai arī vecākā meitiņa lielus attālumus pati vēlas iet kājām, katrā pastaigā pienāk brīdis, kad man ir iespēja viņu iesēdināt ratos un nokļūt galamērķī ( vai nu tas ir veikals vai esot tālu prom no mājām, mājas ) viegli un ātri. Nevis skraidot pakaļ lielākajai meitiņai,katru pastaigu pārvēršot par stresainu pakaļdzīšanos. Jo lielākais bērns jau reti kad iet ļoti rātni un paklausīgi pie rociņas. Vismaz man meitiņa roku dod visai reti. Bet tagad, kad ir māsiņa, vecākā meitiņa turas pie ratiem sānos un saka, ka ''ved'' māsu. Katrā ziņā ir ērti ar tandēmratiem, ja māmiņai iecienītas ir garas pastaigas. Arī es šad tad izeju ārā arī ar vienvietīgajiem ratiem un lielākais bērns braši soļo blakus, taču tandēmrati ir super lieta ejot garās pastaigās.
Par kāpšļiem - man šķiet, ka diezvai lielākais bērns ilgstoši būs tik pacietīgs, lai nostāvētu mierā. Vismaz savu bērnu nevaru iedomāties braucam uz tāda, jo meitiņa ir diezgan liela ''uguntiņa'' 😀!

amorisita amorisita 29. Apr, 06:33

man jau liekas, ka tandēmratus pirkt uz neilgu laiku dikti liela jēga nav. Maniem bērniem ir nedaudz lielāka gadu starpība (2,3 gadi). Kad piedzima otrs bērns, pirmais jau staigāja. Lielus gabalus (stundām) ārā staigāt negājām. Bet uz tuvāko veikalu kopīgi ar kājām visi lēnā garā aizčāpojām, vai arī uz bērnu laukumu spēlēties. Tagad lielākajai ir 3 gadi ar kapeikām un ratos viņu ar varu nevarētu dabūt.

Tos kāpslīšus var pameklēt ss.lv vai arī ir dažādās lv mājās lapās (tagad uz sitienu nepateikšu kurās). Tik nedomāju, ka ziemā pa sniegu un kupenām ar tiem būtu ērti. Pēc tam uz pavasari - vasaru gan var izmantot!

leeda leeda 29. Apr, 05:16

Sveiki.
Ja rati nav nopirkti, tad ABC Design ratiem ir kāpslis piepērkams klāts (apm. 50ls), nezinu vai bērns brauks, drošāk, kad būs nepieciešamība, tad aizbraukt uz Ratu birojs veikalu un pamēģināt.

patriciia patriciia 29. Apr, 02:04

Maniem bērniem ir starpība 1 gads un 8 mēn. Lielākais sāka staigāt, kad bija gandrīz 1 g. 6m.. Nepirku jaunus ratus. Gājām: ratos mazākais, lielākais pie rokas.
Tagad iegādājos arī slingu. Pastaigās izmantoju slingu+ lielais ar kājām; vai rati+lielais ar kājām. Es vismaz uzskatu, ka bērnam nav jādzīvojas pa ratiem vēl tādā vecumā; un attiecīgi arī rūdas noturība staigāt lielus gabalus un liels PLUS- bērnam enerģiju ir kur likt un pēc tam pusdienas laiku noguļ bez problēmām.

adetola adetola 29. Apr, 01:31

man kaut ka ta iekrita kad mazais dzima ta bija ziema un ara daudz nekur negajam ar ratiem ja nu ar auto tad kreslina liku un tagad jau kad palika siltaks mazajam lieku iet ar kajam vai prasu lai palidz stumt ratos braliti...vinam patik skriet nekadas vainas, man nav sanacis tadas situacijas kad vajadzetu ratus abiem...

Lizelote Lizelote 29. Apr, 12:08

Jau vienam piedāvājumam uzrakstīju. Ceru drīz saņemt atbildi, jo jāatzīst - dārgi tie dvīņu rati, ļoti dārgi.

Lizelote Lizelote 29. Apr, 12:08

Mēs ar jau paguvām aci iemest tendemratu piedāvājumā. LAi gan tik tālu vēl. Bet jā. Mums kad mazais vecākajam b;us tikai 1,3g. tā kā tandemi mums topā. It kā slingoju, bet nezinu kā būs ziemā.

fox15 fox15 29. Apr, 11:57 valmora

esmu ss redzējusi ka pārdod!

arizona arizona 29. Apr, 11:44

slins domāts slings (drukas kļūda) 😃

arizona arizona 29. Apr, 11:43

Man bērniem vecuma starpība ir 1 gads un 4 mēneši. Varianti kā dodamies pastaigās ir dažādi un atkarībā no situācijas. Ir reizes, kad dodos ar rati+slins, ar kājām+ slins, ar kājām+rati, ar diviem ratiem, kad katrs ir savos ratos, un variants ar dubultratiem. Lai arī vecākajam bērnam jau ir 2 gadi un labprāt skrien savām kājām nevis sēž ratos, ir ļoti bieži gadījumi, kad esmu pateicīga un ne mirkli nenožēloju dubultratu iegādi. ne vienmēr vari rēķināties, ka vecākais bērns, lai arī cik viņš jau būtu liels, gribēs iet. Arī mēs ilgi un visur meklējām ratiem kāpsli, bet meklējumi beidzās neveiksmīgi. Atradām tikai vienā interneta veikalā latvijā, kur šī kāpšļa cena bija ļoti liela un vispār nebija savienojama ar mūsu ratiem. Laukos uzmeistarojām improvizētu kāpsli, bet vecākais bērns atteicās uz tāda vizināties. Ne stāvus, ne sēžus nekā. Zinu ka daudzi lieto finiera dēlīti kuru nepieciešamības gadījumā uzliek uz kulbu ratiem un apsēdina vcāko, ja tas ir piekusis, bet šeit arī jāizvērtē varinati, vai kulba to spēj panest, vai esi gatava doties pastaigā ar dēli padusē 😃

valmora valmora 29. Apr, 11:33

labs variants,manuprāt,ir statīvs ratiem,kur vecākais bērniņs var stāvēt. tik nezinu,kur tādu ar dabūt,arī mēs tādu meklējam