Gaidām Superbēbīti: katrai topošajai māmiņai vajadzētu iemūžināt atmiņas fotosesijā!

Gaidām Superbēbīti: katrai topošajai māmiņai vajadzētu iemūžināt atmiņas fotosesijā!

08. Sep 2015, 11:10 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

foto: tikkodzimis.lv

Mazulītim pēc grūtniecības kalendāra 35 nedēļas

20150617140017-58188.jpg

Lai gan grūtniecība ilgst vien 9 mēnešus,atmiņas par šo skaisto gaidīšanas laiku saglabājas uz visu mūžu, jo pēc 9 mēnēšiem pasaulē nāk brīnums,ko sauc par bērniņu. Mūsdienu plašās iespējas, dažādas kolāžas, fotogrāfijas, USG- ir dažādi veidi,kā iemūžināt un saglabāt sirdī un atmiņās īpašās lietas,kas notikušas šajā laikā.

Es domāju, ka fotografēties var jebkurā grūtniecības posmā, varbūt tikai nevajadzētu atlikt šo aktivitāti uz pašām pēdējām grūtniecības nedēļām, jo bērniņi mēdz ierasties pasaulē ātrāk, kā arī dažas nedēļas pirms dzemdībām būs tīri fiziski grūti pozēt.

Arī šajā gaidību laikā esmu sevi palutinājusi ar skaistām bildēm, lai pēcāk būtu ko parādīt mazulītim un pašai saglabātos atmiņas. Tā kā man pašai īpaši nepatīk fotogrāfēties, jo nekad nezinu,kur likt rokas, kādā rakursā pavērst seju, tad pēc paziņu atsauksmēm biju dzirdējusi labas atsauksmes par tikkodzimis.lv  fotogrāfu un rezultātu. Apskatot tuvāk, sapratu,ka šis ir tas,ko noteikti gribēšu izbaudīt,jo fotogrāfs Armands Beļakovs-Ceimers piedāvā iemūžināt ne tikai skaistas gaidību laika bildes,bet arī satriecošas jaundzimušā bildītes, kādas agrāk bija redzamas vien internetā.

Bez steigas - tā divos vārdos var raksturot pašu procesu,kas noritēja fotosesijas laikā. Skaista frizūra, satriecošs grims- un spoguļattēlā skatās gluži vai cits cilvēks :) Tikkodzimis.lv sadarbojas ar lielisku vizāžisti Sandru Kočlamazašvili no makeups.lv, kurai katram klientam ir indiduāla pieeja, piemeklējot piemērotus toņus un ar kosmētikas palīdzību izceļot dabīgo skaistumu, lai fotosesijas laikā ikviena topošā un jaunā māmiņa izskatītos neatvairāma, eleganta un apkārtējo uzmanības vērta! Tā kā šajā gaidību laikā esmu tikusi pie dažiem pigmentācijas plankumiem, arī tie fotogrāfijas nav redzami! Un kur vēl frizūra- lai gan man dabiski lokojas mati, mēdzu tos reizi pa reizei iztaisnt, bet uzklausu vižāzistes ieteikumiem matus viegli ielokot, jo tas padarīs bildes maigākas.

20150908082044-68289.jpg

Kamēr mani sapoš, abi bērni blakus istabā rotaļājas- fotogrāfa studija iekārtota viņu pašu dzīvoklī,kas ir 2in1- ikdienā mājvieta, īpašās reizēs- studija! Paldies fotogrāfa sievai,kura palīdzēja izklaidēt bērnus, jo bērni mēdz būt tiešām atraktīvi un nenogurdināmi. Ja vien runa nav par pašu darbošanos :) Kad esmu teju gatava, bērniem pirmais jautājums- Kad varēsim iet?! Smejoties nosaku,ka nu darbiņš tagad tikai sāksies.

Līdzi biju paņēmusi veselu čemodānu ar apģērbiem, jo nekad nevar zināt,kas noderēs, bet jau iepriekš biju nolēmusi, ja man piedāvās- izmēģināšu arī ko neierastu un pakļaušos fotogrāfa ieteikumiem.  Šī bija vieglākā fotosesija manā mūžā, ko atzina arī meita- fotogrāfs un viņa sieva- asistente- ieteica, ierādīja vietas, kur labāk stāvēt, kā likt rokas, kur skatīties, kā likt galvu. Manuprāt, tieši šādi ieteikumi visu fotosesijas laiku padara īsāku un sekmīgāku,jo nav jāspiež fotoaparāta podziņa neskaitāmas reizes, ja poza ir izdevusies.

20150904133051-95267.jpg

foto: tikkodzimis.lv

Dažādi aksesuāri ir studijā uz vietas, bet topošās māmiņas tiek aicinātas paņemt līdzi lietiņas, kas ir iegādātas bēbītim, piemēram, zābaciņi, rāpulīši, kāda rotaļlieta. Rezultātā no mājām paņemtajiem tērpiem izmantojām vien džinsus un baltos kreklus,kā arī garo naktskreklu, jo sieviņa Sabīne prasmīgi ietērpa mani dažādos audumos- gaiši, tumšāki, dažādi gaismas kritumi. Fotogrāfēties un pozēt nebūt nav viegli,bet ja otrpus fotoaparātam atrodas profesionālis, kurš iesaka un palīdz, šis process ir patiešām izbaudāms!

Izteicu vēlmi par fotogrāfijām PIRMS un PĒC, kur otrā daļa PĒC būtu pēc bēbīša piedzimšanas, radot skaistas kolāžas, un pie tām arī tiku! Tagad atliek gaidīt mazo punčiemītnieku, lai realizētu bildes PĒC!

2 stundas fotogrāfējoties pagāja nemanot, jo viss bija lēnām, nepiespiesti, neskatoties pulkstenī un nesteidzinot, kas, manuprāt, ir īpaši svarīgi, ja līdzi ir bērni, kuri pēc pavēlēm nestāvēs šādā vai tādā pozā! 

Paldies vizāžistei Sandrai- es jutos tiešām skaista! Paldies fotogrāfam Armandam par lieliskajām bildēm! Paldies fotogrāfa sieviņai Sabīnei par neiztrūkstošu degsmi un ierosinājumiem, kā vēl izmēģināt nofotogrāfēties!

Mūsu ģimenes albums no šī skaistā laika tiks papildināts ar tiešām lieliskām fotogrāfijām!

20150904133002-79160.jpg

foto: tikkodzimis.lv

Kristīne

 

 

20150904132825-65375.jpg

www.tikkodzimis.lv

facebook.com/tikkodzimis

20150904132929-30923.jpg 

GRIMS: SANDRA KOČLAMAZAŠVILI

Facebookhttps://www.facebook.com/makeups.lv

www.makeups.lv

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 15. Sep 2015, 21:15

Burvīgi 😀 🌷

08. Sep 2015, 15:49

Kristīne, tu esi ļoti skaista!

mamma27 mamma27 08. Sep 2015, 09:42

Burvīgi! 😀

IlvaV IlvaV 08. Sep 2015, 09:42

Skaisti! Titulbildīte ar puisēnu, pieglaudušos puncim un mammai-tik mīļi un sirsnīgi!
Lai Jūsu ģimenē vienmēr mīlestība valda!

08. Sep 2015, 09:37

Jā, Armands ar Sabīni ir tiešām fantastiski, talantīgi, atsaucīgi.
P.S. Skaistas bildes. Grūtniece, kas iedvesmo ar savu skaistumu.