Kas nomierina Otto?

Kas nomierina Otto?

26. Oct 2012, 13:19 Agnija Agnija

Tas, ka ģimenē ir mazulis, nenozīmē, ka dzīve apstājas. Tāpat ejam savos ikdienas darbos, pastaigās, ciemos.

Tad nu par to ciemos iešanu. Lai es kā jaunā mamma būtu tik pat skaista kā iarasts, apmeklēju frizieri, pie kura no Rīgas braucu uz Ķekavu. Un lai to varētu, man palīdz māsa, kas ir arī mana dēla Otto Krustmāte, kura pieskata tagad jau 4 mēnesu veco puiku, kamēr pucējos. Tad nu šis izbrauciens ir ārpus ierastās vides - ciemos. Šādās situācijās bērns var uzvesties pavisam savādāk kā mājās un tavi ierastie paņēmieni pēkšņi nepalīdz. Nav arī lielās bumbas, kas labi iešūpo miegā. Kā mana māsa iemidzināja Otto? Ietina sedziņā kā "konfektīti" un aijāja rokās. Protams māneklītis ir neatņemama sastāvdaļa dienas miegam. Turpinot ciemoties pie mõmas (Otto vecmamma), pa dienu midzinu aijājot rokās, Otto ilgi knosās un īd. Gulēt gribas, bet nesanāk. Izmantoju māsas metodi - jau tinot sedziņā puika palika mierīgs un taisīja "garas" acis. Tādu "konfekti" ātri ieaijāju miedziņā.

Lai gan ir daudz citu un jaunu miega dziesmu, mierinot un midzinot labprātāk dziedu "Aijā žūžo", kura beigās pāriet vieglā šššš... skaņā. 

Vel viena lieta, kas mierina mazuli - slings. Ar tajā iesietu dēlu biju gan kāzās, gan labi noder ciemiņu pilnā mājā. Kur gan vēl, ja ne pie tavām krūtīm ciesi klāt esošs, bērns jutīsies vēl drošāk!

Kā Tu mierini bērniņu? Iesaki savu padomu un laimē TT īpašo, “tuvāk dabai” māneklīti!