Kā es iesaistījos Māmiņu klubā

Kā es iesaistījos Māmiņu klubā

04. Nov 2011, 20:05 minniite minniite

Sveiciens no manis, minnītes!

 

Labprāt pastāstīšu par savu Māmiņu klubu.

 

Māmiņu klubā jau piereģistrējos sen. Precīzi gan neatceros, vai nu tad,kad gaidīju pirmo bērnu vai tik tad,kad jau mazā bija. Tad gan Māmiņu klubs izskatījās nedaudz savādāks un dažās reizes  ienākot nemācēju atrast sev nepieciešamo,tāpēc apmeklēju reti. Un arī tik tāpēc,ka nebija pieeja internetam.

 

Tad jau,kad pieslēdzām internetu sarunājos ar draudzeni Sandru ( MK pazīstama kā Sandrulish).Stāstīja par lekcijām,rakstiem,konkursiem un citām interesantām lietām iekš Māmiņu kluba. Tad nu beidzot iesaistījos arī es. Rakstus sāku rakstīt un nemaz nebiju par to aizdomājusies par to, vai komentēs vai nē,jo biju padalījusies, ar to kā mums iet,receptēm un citām lietām.

 

Te virtuāli sapazinos ar jaukiem cilvēkiem,dažus jau esmu arī sastapusi dzīvē. Un cik sirsnīgs ir un draudzīgs Māmiņu klubs arī dzīvē!

 

Dažas mammītes esmu arī uzaicinājusi mūsu pulkā, bet tomēr viņas klusē vai ne tik daudz piedalās. Ir bijuši patīkami un superīgi tusiņi arī ar mammām un mazajiem. 

 

Un,protams,esmu dažas reizes bijusi arī MK birojā Rīga. Biju uz diskusiju par autiņbiksītēm un prieks,ka bija tāda iespēja. Patīkami un feini bija vingrot kopā ar citām mammām iekš Vivido.

 

Un droši vien,ka feinas bija ekskursijas,bet diemžēl netikām.

 

Beidzot šomēnes izmantošu savu dāvanu,tad varēšu arī kaut,ko uzrakstīt par lekcijām,jo pagaidām nav sanācis pabūt uz lekcijām. 

 

Iesaku iesaistīties arī klusos lasītājus,jo kaut arī virtuāli,bet tomēr gūstam kādu padomu.

 

Un daloties Fotoblogos bildēs,emocijās,priekos bēdās,kopā tomēr ir feināk. Jo kā saka "Dalīts prieks ir lielāks prieks. Dalīta bēda ir pusbēda!"

 

Un nobeigumā,ko gribēju teikt - IESAISTIETIES, ESIET AKTĪVAS. IR PATIKAMĀK BŪT CILVĒKOS,KAUT VIRTUĀLI,BET TOMĒR!

 

Ceru,ka sapratāt,ko es ar to domāju!

 

Uz tikšanos, minniite!

 

PIEDALIES BLOGU KONKURSĀ ARĪ TU UN LAIMĒ BALVAS!