Es izārstēju iesnas 3 dienu laikā!

Es izārstēju iesnas 3 dienu laikā!

28. Oct 2010, 12:21 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Reklāma ir viens, bet pārbaudīta prakse uz paša ādas (lasīt: deguna), pavisam kaut kas cits. Lai gan iepriekš diezgan skeptiski raudzījos uz jūras ūdens lietošanu, jo iepriekšēja pieredzēja rādīja, ka īpaši nekāds efekts netika panākts un uzreiz ķēros klāt pie deguna pilieniem, šoreiz viss izvērtās pavisam citādi.

 

Ārējo apstākļu ietekmē es un mana ģimene apslimām reizē- kuram deguns „ciet”, kuram- „tekošs”, bet skaidrs bija viens- palīdzība no malas būs vajadzīga! Tā nu izmantoju iespēju un izmēģināju gan uz sevi, gan uz savu ģimeni- vīru un divgadīgo meitiņu Freenosal jūras ūdeni.

 

Pirmajās 2 dienās veicu pediatres Ievas Tauriņas ieteikto trīs soļu deguna tīrīšanu, pēc kuras deguna veselība jūtami uzlabojās! Pēc tam vēl 2-3 dienas lietoju jūras ūdeni profilaksei, lai būtu pārliecināta, ka deguns ir tīrs!

 

Arī vīram un meitiņai lietojām Freenosal jūras ūdeni un veselība tika atgūta ātri vien! Turklāt, meitiņai no puņķīšiem bija izveidojies it kā klepus, kas pazuda reizē ar iesnām, par ko biju īpaši priecīga!

 

Ja salīdzina ar iepriekš izmēģinātiem jūras ūdeņiem, šim strūkla šķita maigāka un pilnīgi pietiek, ja uz ģimeni tiek iegādāts viens jūras ūdens aerosols, nevis bērniem un pieaugušajiem pirkts cits (kā tas ir vajadzīgs citiem ražotājiem).

 

Esmu priecīga, ka esmu atguvusi veselību, atkal varu ķerties pie darbiem un viennozīmīgi varu teikt-nu Freenosal jūras ūdens būs neaizstājama mājas aptieciņas sastāvdaļa!

 

Māmiņu kluba redaktore Kristīne

 

1

-         Atjauno elpošanu caur degunu;

-         Deguna dobuma tīrīšana ikdienā;

-         Var lietot kā palīglīdzekli, ārstējot LOR (ausu, kakla, deguna) slimības: rinītu un sinusītu;

-         Anatomiskas mikrodifūzijas formas uzgalis;

-         Nesatur konservantus.

 

Kāpēc lietot Freenosal?

- Freenosal iztīra un izskalo deguna dobumu ikdienā;

- Mitrina deguna gļotādu;

- Satur dabīgus elementus, kas ir jūras ūdens sastāvā.

Ieteicams bērniem no 1 gada vecuma.

03. Feb 2010, 16:58

Bwet šeit rakstīts,ka ieteicams no 1 gada vecuma☹ Man ir 7 mēnešus veca meitiņa,kas tagad traki mocās ar iesnām. Mums ieteica(un lietojam) Coldamaris Baby jūras ūdeni>pēc ta iepilinu homeopātisko līdzekli Euphorbium compositum. Nekādus uzlabojumus neredzu☹

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 03. Feb 2010, 14:23

Šitas maksā aptuveni 4,60Ls. te ir arī salīdzinājums: http://www.maminuklubs.lv/bernu_veseliba/izdevigakais-no-juras-udeniem---freenosal/

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 03. Feb 2010, 14:18

Nu re, arī mana iepriekšējā pieredze ar Humer bija tieši tāda pati kā Jums. Bet tagad, kad slimības maksimālajā punktā kopā ar jūras ūdeni lietoju deguna pilienus,viss ir ideāli! Arī tagad vakaros mēdzu izskalot degunu no baktērijām, kas pa dienu sakrājušās!

03. Feb 2010, 14:12

mēs arī lietoja Humer,un tieši tāds pats efekts ,ka Ilzei uz pirmo brīdi deguntiņam paliek vieglāk,bet pec kāda laika atkal pilns un grūti elpot☹

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 04. Sep 2012, 22:59

Mums būs beidzot šis jāpamēģina,jo mazajam ir pilns deguntiņš ar piekaltušiem puņķiem. Līdz šim kaut kā jūras ūdenis nav iegājies mūsmājās, mēs pilinām Vibrocil, bet tas ir diezgan kodīgs un tās tomēr ir zāles, tacu bērnam prasās to degunu ar kaut ko iztīrīt.