Superbēbīša dienasgrāmata: Un gripa noķēra mūs aiz astes....

Superbēbīša dienasgrāmata: Un gripa noķēra mūs aiz astes....

06. Mar 2017, 10:57 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Ak, šis mānīgais laiks,kad ziema spēlē sacensības ar pavasari,kurš stiprāks un kurš ilgāks noturēsies. Pagājusī nedēļa man bija kā pilnīgs kosmoss, kurā izdzīvoju pilnu spektru ar mammu-aprūpētāju un beidzot ar aprūpējamo. Jā, jā, gripa ieskrēja arī mūsu mājās. Labi,ka tikai ieskrēja un tikām cauri ar samērā ātru atveseļošanos, bet ārstes prāt pēc visām pazīmēm- tā bija gripa.

Prātā nāk TV ekrānos redzēta reklāma, kur nopuņķojusies mamma, lūdzot meitai slimības lapu. Man bija teju līdzīgi, kad nespējā pacelt pat galvu, mazākā pieskatīšanu uzņēmās Daniela, kura bija jau atlabusi pēc slimošanas un bija iegājusi fāzē slimot var arī ārpus gultas. Neko jaunu jau nepateikšu. Kā teica ārste - specifiskas ārstēšanas nav, bet 

- 1-2 reizes bērni un es 1 reizi iedzēru temperatūru samazinošu līdzekli;

- daudz dzert tējas, sulas, ūdeņus, jebko;

- C vitamīns trieciendevās;

- gulēšana un miers;

- istabas vēdināšana;

- tā kā man nepārtraukti sala augstās temperatūras dēļ, nepārtraukti uzpildīju termoforu ar karstu ūdeni, kas palīdzēja sasildīties.

Šie principā bija atslēgas vārdi,kas palīdzēja atveseļoties. Protams, ja mājās ir mazi bērni, slimot ir grūti, pat neiespējami,liels palīgs bija Jānis, kurš uzņēmās mājas rūpes, ēst gatavošanu (dievīga vistas zupa sanāca),trauku mazgāšanu. Un lūk, nu esam veseli un šajā nedēļā godam varēsim atsākt ikdienas gaitas!

Bet ir jau arī labās lietas slimošanai :) Pilnībā atradinājos no kafijas un tagad nevaru iedzert, dodot priekšroku tējai vai ūdenim. Atbrīvojos no 2 kilogramiem, kurus biju uzēdusi, beidzot barot Edvardu. Atkal varu būt ierindā un gaidu sniega nokušanu, lai varētu doties skriet!

Lai veselīga ziemas izskaņa un smaidīgs pavasaris!

Edvarda, Dariusa un Danielas mamma


20170128103305-26493.jpg

Lūk, jā, to nepieminēju- bijām ar mazo potējušies (vīrs un lielie bērni nebija), un saslimām tāpat. Nekad jau nevar prognozēt, kāda veida gripa tā būs... Bet nu varbūt tāpēc tik ātri un viegli atveseļojos!

cecii cecii 06. Mar 2017, 15:34

Gribēju jautāt - vakcīna nepasargāja vai tā bija pret cita tipa gripu?