Trīssaliņās, kur var gan sportot, svinēt, gan pabūt kopā ar dabu un sev mīļajiem

Trīssaliņās, kur var gan sportot, svinēt, gan pabūt kopā ar dabu un sev mīļajiem

06. Aug 2013, 08:40 Banija_lv Banija_lv

Ja kādreiz plānojat aizceļot uz Smiltenes pusi un meklējat naktsmājas, tad noteikti iesaku paviesoties atpūtas un sporta kompleksā Trīssaliņas. Mūsu ģimenei bija tas gods šajā vietā paciemoties, pateicoties sporta spēlēm.

Lai nokļūtu līdz Trīssaliņām, nākas nogriezties no asfaltētā ceļa un nelielu gabaliņu braukt pa parastu zemes ceļu. Kamēr pārvarējām šos dažus metrus, pie sevis jau domāju, ka tam nu gan jābūt pamatīgam nostūrim, ka jābrauc pa šādu ceļu, bet kļūdījos. Ai, kā kļūdījos. Patiesībā, iebraucot teritorijā, paliku ar atvērtu muti, jo Trīssaliņās ir tik skaisti. Viss ir skaisti sakopts un tā vien šķiet, ka esi nonācis tādā kā paradīzes nostūrī.

Ko darīt Trīssaliņās? Svinēt, sportot un vienkārši labi atpūsties. Noslēpties no visas apkārtnes un baudīt vasaras/rudens/pavasara/ziemas mirkļus ar sev mīļajiem.

Trīssaliņās patiks gan lieliem, gan maziem, jo kompleksa saimnieki ir ierīkojuši gan volejbola, futbola un strītbola laukumus, gan arī stūrīti bērniem, kur, smejot savus laimīgos smieklus, rotaļāties. Kopā varat doties arī pa tiltiņiem no vietas saliņas uz otru, tiesa gan, uzmaniet bērnus, jo ūdens tomēr ir sava veida bīstamība, tādēļ, lai arī ko darītu jūs paši, vienmēr savā redzeslokā paturiet bērnus. Bērniem noteikti arī patiks Trīssaliņu jaunums Dabas taka, kurā savu mājvietu atraduši dažādi meža zvēriņi, kā arī skatu tornis, no kura paveras skats uz mums tik skaistās un mīļās Latvijas ārēm.

Uz saliņām atradīsiet vairākas mājiņas, kas dod iespēju labiekārtotos apstākļos pārlaist nakti. Ja gribas mazliet eksotikas, tad ņemiet līdzi telti un guļammaisus, jo Trīssaliņās ir arī telšu vietas. Domājams, šāda nakšņošana patiks bērniem.

Mums patika arī iespēja izbraukt ar laivu un katamarāniem. Tiesa gan, daži brašuļi bija izdomājuši ar laivu irties uz laiku, tādēļ, lai apdzīvotu konkurentus, uzņēma tik lielu ātrumu, ka netīšām salauza airi, taču esmu pārliecināta, ka Trīssaliņu saimnieki vietā ir atraduši jau jaunu un izbraucienus ar laivu var baudīt atkal.

Adrese: Smiltenes novads, Grundzāles pagasts, Trīssaliņas (uz šosejas būs norādes)

Internetā: www.trissalinas.lv