Testētājs Robis izmēģina NUK krūzīti

Testētājs Robis izmēģina NUK krūzīti

14. Oct 2013, 00:00 Banija_lv Banija_lv

Lai arī Robis ir ticis jau līdz tam līmenim, kad mācās dzert no „lielo cilvēku krūzes”, piekritīsiet taču, ka pastaigās un izbraucienos daudz ērtāk ir ņemt līdzi snīpīškrūzīti, jo tad zini, ka drēbes neaplīs ar suliņu un arī aukstajā laikā ūdens vai tējiņa nenolīs pa visu seju.

Vakar mūsmājās nonāca NUK Mācību krūzīte, kas paredzēta bērniem no 10 mēnešu vecuma, tādēļ ķērāmies pie izmēģināšanas un testēšanas. Kā Robim veicās un vai patika? Par visu pēc kārtas.

Jāteic, ka pirmais iespaids par krūzīti bija kļūdains. Iesākumā, iedodot to dēlēnam, šķita, ka puikam padzerties tā arī neizdosies, jo snīpītis ir plastmasas, bet, tā kā iepriekšējās krūzītes vienmēr bijušas ar gumijotu snīpīti, viņš centās tajā iekosties un pazīst, bet neizdevās. Pāris minūtes pacīnījies un sapratis, ka neko ārā nedabūs, Robis krūzīti ņēma rokās un ar to staigāja pa dzīvokli. Tā teikt, ja jau nevar neko dabūt ārā, būs vismaz rotaļlieta. Tā arī beidzās pirmā izmēģinājuma diena.

Šodien, dodoties pastaigā, nolēmu izmēģināt vēlreiz. Piepildīju ar ūdeni un devāmies ceļā. Iespējams, dēlēns pa nakti bija izdomājis jaunu taktiku un kļuvis gudrāks, vairs necentās snīpītī iekosties, tādēļ varēja jau dzert lieliem malkiem un būt viens īsteni apmierināts bērns.

Man kā mammai simpatizē tas, ka NUK pieturas pie sava uzņemtā kursa un turpina ražot krūzītes, kuras ir viegli izmazgājamas – nav jāmokās ar simtu vienu knibuli, kurš jānoņem, ar juveliera izmēra birsti jānopucē utt. Viss ir vienkārši, ērti un kvalitatīvi.

Pēc šodienas pozitīvās pieredzes jāsaka, ka arī turpmāk pastaigās ņemsim līdzi jauno NUK krūzīti. Protams, līdz brīdim, kad Robis pa īstam būs iemācījies dzert no „lielo puiku krūzes”.