Testējam Kidsme Food Feeder

Testējam Kidsme Food Feeder

27. Nov, 09:46 GunitaR GunitaR

Dēls, kuram ir 6 mēneši un 2 nedēļas, jau kā mēnesi ēd dārzeņu un augļu biezenīšus. 

Pirmajā reizē ar Feeder negāja diez ko labi, jo par dziļu bāza mutītē un rīstījās. Rokās gan ļoti labi satver, ērti un viegli pašam padodas noturēt. 
Otrajā reizē jau to pašu sulīgo ābolu ēda labi, jo stūķēja mutes sāniņos nevis pa taisno rīklē. 
Vislabāk ēd ābolu un bumbieri, jo tie ir sulīgi un cietāki, ilgāk var pakošļāt, tādu kā banānu neredzu jēgu likt, jo viens uz divi apēd un feeder aiziet pa gaisu, jo ir tukšs. 
 
Otra lieta, jāliek viens liels gabaliņš, nevis sarīvēts mazos gabaliņos, jo tad pārāk ātri tiek izbaudīta garša (varbūt tas šobrīd tik mums tā, jo nāk zobi un stipri tiek kosts visur, kas gadās pie rokas vai mutes). 
Vēl ievēroju, ka rīstīšanās ir uz beigām, kad auglis tiek no silikona gala aizbīdīts uz augšu, bērns grib tikt klāt garšai un bāž dziļāk mutītē graužamo galu, līdz ar to sanāk kādas 3x man papildināt ar auglīti. 
 
Bet ar feeder lieliski nogaršojām dārzeņiem pirmo garšu. Tvaicēts kālis un burkāns, puķkāposts, brokolis (tādi dārzeņi, kas ir nedaudz cietāki). Turpināsim iepazīties caur Feeder arī ar citām garšām - piemēram rindā gaida svaigi rīvēts burkāns, vasaras lauku zemenes, arī gaļiņa un zivs :) 
 
Paldies par iespēju testēt Feeder. 
 
Lai garšīgi, 
Mikus mamma Gunita