Svētdienas pasakainais rīts Māmiņu klubā

Svētdienas pasakainais rīts Māmiņu klubā

23. Dec 2013, 23:03 IndraU IndraU

Kamēr mūsu ģimenes mazākais rūķītis, gaidot Ziemassvētku brīnumu, jau guļ nolēmu uzrakstīt pateicības vēstuli Tev, Māmiņu kluba feinais kolektīv!

Tieši rīt dēlēns iekāps sava 2.dzīves gada trešajā mēnesī, tādēļ, ja viss gads mums ir nesis līdzi tik daudz notikumu, kuriem priekšā varētu pierakstīt „pirmais”. Pirmais zobiņš, pirmie soļi, pirmie nedarbi, pirmā ēdienreize pie lielo cilvēku galda... arī pirmais Ziemassvētku eglītes pasākums.

Aizvadītajā gadā, kad mazulītis Ziemassvētku vakarā atzīmēja savu 2.mēnesi, par publiskiem svētku pasākumiem vēl nemaz nedomājām, bet šogad gan, jau iepriekš izplānojām, kurā dienā dosimies ciemos uz Māmiņu kluba Eglīšu pasākumu.

Protams, kā jau vienmēr, par pagājušā gada pasākumu atsauksmes bija visdažādākās. Vieni sūkstījās par dažādām ķibelēm, bet citi atkal slavēja un apbēra zelta vārdiem. Saprotot, ka patiesība noteikti ir kaut kur pa vidu, ar nepacietību gaidījām 22.decembri.

Pienāca rīts, ģērbām iepriekš sagatavotās štātes un visa ģimene stūrējām uz Rīgas Kluso centru. Ņemot vērā, ka mūsu pasākums norisinājās 10.30 no rīta, izbaudījām svētdienas rītu, kad vēl cilvēki dus, ielas ir bez sastrēgumiem un nav problēmu ar auto novietošanu.

Jau trepju telpā mūs sagaidīja Māmiņu kluba pārstāve, aicinot droši doties tālāk. Tā soli pa solim ieņēmām vismīkstāko pufu un, gaidot pasākuma sākumu, ar prieka pilnām acīm novērtējām, kā jūs, mīļie, esat pastrādājuši, vienkārši fantastiski izrotājot telpu, uzburot dažos kvadrātmetros veselu pasaku. Pirms satikšanās ar rūķi, mūsu mazais nebēdnis tēloa pagalam sakautrējušos personu. Tētim klēpī, šaudot acis te uz vienu, te otru pusi.

Un tad sākās... Šķiet fantastiskajam rūķim un mīlīgajai sniegpārsliņai par mūsu dažkārt atturīgo tēti izdevās ieraut pasakas burvībā. Mīļie Ziemassvētku tēli, jums izdevās vienkārši burvīgi! Tik nepiespiesti, draudzīgi un mīļi.

Šķiet, viss pasākums aizritēja kā viens mirklis. Vien „čiks” un viss jau galā. Izceptas gardas piparkūkas, nopelnīta dāvaniņa un laiks doties mājup. Atzīšos, mājās negribējās doties nevienam no mums, jo mūsu mazais ziķeris tik labi bija iejuties Māmiņu kluba telpās, ka noteikti tur būtu uzkavējies visu dienu. Te gaismiņas, te piparkūkas, te eglīte un rotaļlietas. Viss neiepazīts, tieši tādēļ katra lietiņa mazajām rociņām kārtīgi jāiztausta un jānogaršo.

Iekāpjot mašīnā un braucot pirmās minūtes mājup, mūsu mazais Robītis TIK aizrautīgi savā valodiņā stāstīja par pasākumā piedzīvoto. Jā, bērns aizmiga ar smaidu sejā. Tātad, mīļie, jums izdevās! :)

Paldies par fantastisko pasākumu. Un uz tikšanos nākamgad!

IndraU IndraU 24. Dec 2013, 09:08 mammii24

1gads un 2 mēneši, tātad jau rit 2.gadiņš.

23. Dec 2013, 23:06

tā arī nesapratu tavam puikam viens vai divi gadi?