Superbēbīša dienasgrāmata: Lai miers ikvienā jūsu ģimenē!

Superbēbīša dienasgrāmata: Lai miers ikvienā jūsu ģimenē!

21. Dec 2016, 00:35 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Ziemassvētki ir ģimeniskākie un siltākie svētki, kad ģimene sanāk kopā, kad tiek dziedātas dziesmas, skaitīti dzejoļi, vienkārši kopā pavadīts laiks.. Ak, kā es maldījos,kad novembrī domāju,kad man viss ir gatavs (vismaz prātā) un viss ritēs savu gaitu un izvairīšos no noguruma svētku priekšvakarā. Bet Mērfijam labpatīkās paspēlēties :) 

Man pēdējos gados visvairāk pietrūcis miers- tāds īsts un patiess. Te pat neiet par mieru pasaulē, jo kari dažādās pasaules vietās notek un notiks. Bet ikdienišķs miers, jo bērni ir bērni un nu arī mūsējie ir tādā vecumā,ka viņi spēj sastrīdēties uz līdzenas vietas un tad, meklējot līdzsvaru, mēģinu to kaut kā nogludināt, bet ne vienmēr tas izdodas..kas savukārt papildina noguruma, neiecietības un īgnuma pakāpi :) Ak, bet ne svētkos par to runāt, koncentrējoties uz to īpašo pacilātības sajūtu un svētku gaidīšanas un baudīšanas mirkli, kad, bērniem dziedot vai dejojot, asaras acīs pašas saskrien; kad katrs labais darbiņš citu labā vairo pasaulē labo un jūti, cik ļoti daudz saņem atpakaļ...

Šis gads bijis tik liels un tik plašs, ielaižot mūsu sirdīs jaunus cilvēkus un draugus, palaižot uz debesu plašumiem tuvus cilvēkus, piedzīvojot gan kāpumus, gan kritumus. 

Dāvanas jau gulst zem eglītes, tiek meklēti svētku tērpi, tiek sarūpēts svētku galds, meklēta īpašā sajūta un es zinu, ka miers iestāsies pēc visa šī skrējiena tieši pirms svētkiem, satiekot īpašos cilvēkus un vienkārši esot kopā ar viņiem :) Jāatzīstas, ka esmu no tiem darba rūķiem (lasīt darbaholiķiem), kuriem šķiet,ka vienmēr var labāk, vairāk, citādāk. Bet ar trešā bērniņa piedzimšanu esmu "atsēdināta" un saprotu, ka ne visu varu un ne visu vajag izdarīt un paveikt. Var būt kāda Adventes diena, kad bērni iztiks bez dienas uzdevuma, kad var palūgt vīra kungam pagatavot vakariņas un nomazgāt traukus. Mana lielākā apņemšanās nākamajam gadam ir turpināt šo ceļu, nometot "visu varošās" sievietes čaulu, atstājot būtni, kas jūt un saprot ne tikai citus, bet, pirmkārt, mīl arī sevi!

Lai visiem gaiši un mierīgi svētki!

Superbēbīša Edvarda māmiņa 

20161202112226-26489.jpg