Superbēbīša dienasgrāmata: par POZITĪVO līdzcilvēku attieksmi! Vai jums palīdz ikdienā ar ratiņiem?

Superbēbīša dienasgrāmata: par POZITĪVO līdzcilvēku attieksmi! Vai jums palīdz ikdienā ar ratiņiem?

31. Oct 2016, 05:03 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Līdzcilvēki mēdz būt dažādi. Gaužām dažādi. Ir gadījies censties mēģināt iecelt ratus tramvajā, gandrīz izkrītot no tramvaja un knapi noturot līdzsvaru,kad tramvajā sēdošajiem ne acu kaktiņš netiek pavērsts uz manu pusi, bet tāpat ir gadījies arī cilvēki- precīzāk - vīrieši,kuri ganrīz izrauj ratus no rokām, lai tikai palīdzētu..

Un tad es domāju- nez, no kā tas ir atkarīgs- palīdzēs vai nepalīdzēs... Arī ikdienas gaitas plānojot, es nezīlēju- palīdzēs vai nepalīdzēs ratus iecelt tramvajā. Ja zinu,ka jābrauc ar tramvaju, izvēlos ergosomu,jo nekad nevar zināt, kas tur priekšā gaida un rati+ gadus vecs bērns ar apaļiem vaigiem= ir diezgan liels smagums. Reizēm pirms plānoju, pa kuru ceļu doties- īsāko,bet, kur ir kāpnes, vai garāko- kur var ērti braukt ar ratiem, ratus mēģinu pacelt un pamēģināt, cik viegli tie ir- ar domu- vai tikšu vai netikšu galā!

Brīžīem šķiet, ka cilvēkiem ir neērti- ko nu iešu tur bāzties virsū. It kā skatās virsū, kā centrā pie tuneļa augšā un lejā nesu ratus,bet tai pat laikā klāt nenāk. Laikam pārāk apņēmīgi ratus nesu :) Bet brīvdienās bija jauks gadījums,kad vīrietis pusceļā nākot man pretī, palīdzēja ratus uznest, par ko biju ļoti pateicīga, jo ziniet, cik māmiņām piepildītas ratapakšas ar dažādām lietām! Un šādi jauki mirkļi vairo prieku, domāju, ne tikai man, bet arī tam otram cilvēkam, kurš ir palīdzējis jaunajai māmiņai!

Vairosim pozitīvo sev apkārt, arī apkārtējie tad būs pozitīvāki!

Cik atsaucīgi vai neatsaucīgi ir cilvēki jums apkārt?

Superbēbīša māmiņa


20160310173350-36549.jpg

mamma88 mamma88 31. Oct 2016, 11:49

Gadiem ejot, par sabiedrību vispār vairs nepiedomāju. Sākotnēji bija šoks, ka tā mēdz būt ar ratiem, mazu bērnu, veikali, sabiedriskais...bet tagad ir tāds kā mans kodols-es un ģimene, un viss pārējais.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 31. Oct 2016, 08:18

Pensijas vecuma cilvēki ir SEN aizmirsuši,kas ir bērni un grūtības! Viņiem pašiem savas problēmas, tas gan 😃

Un jāsaka,ka man kā cilvēkam, kuram nepatīk apgrūtināt citus, bija grūti pie šī pierast,kad kāds beidzot palīdz, bet nu (laikam vecums klāt😃), esmu atvērtāka un ar prieku pieņemu palīdzību! Ne vienmēr viss ir jāvar pašai!!