Superbēbīša dienasgrāmata: pabeidzot krūts ēdināšanu, Edvards beidzot dzer!

Superbēbīša dienasgrāmata: pabeidzot krūts ēdināšanu, Edvards beidzot dzer!

18. Jan 2017, 13:32 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Krūts ēdināšanas beigšanas process beigās bija ātrāks un straujāks nekā biju domājusi un plānojusi,jo sāpošā kāja vēnu dēļ lika par sevi manīt. Nu jau nedaudz vairāk kā nedēļu esmu beigusi barot Edvardu un viņš beidzot ir sācis dzert ūdeni,kas bijusi cīņa visu iepriekšējo gadu! 

Sākšana dzert- laikam bija lielākais ieguvums no krūts ēšanas, jo redzu,cik ļoti viņš ir iepriecināts, ka kļuvis neatkarīgs! Ēd un pajautā "Dzert" vai starp rotaļu laikiem pienāk un palūdz padzerties! Un pēdējā laikā jau tā bija, ka Edvards tā vietā lai dzertu ūeni, rāvās pie krūts, kas paildzināja visu atradināšanas procesu un reizēs,kad piedāvāju padzerties, atgrūda krūzi.

Ūdens pašreiz ir viņa gardākais dzēriens. Slimojot Edvards iepazina arī liepziedu tēju ar medu, bet prieks, ka atgūstot veselību, vairs nav nepieciešamība pēc saldinātām tējām un ūdeni dzer kāri un es vairs nesatraucos, vai tiek pietiekami uzņemts ūdes.

Smieklīgi,bet šķiet, ka mazie vaidziņi nu sāk samazināties, jo dienas aktivitātes ir lielākas un tiek dzerts ūdens, nevis krūts piens :) 

Tagad esam katrs uz savas neatkarības takas un, lai Edvards neizjustu tik lielu atšķirtību uzreiz, pa dienu viņam vairāk patīk pamīļoties un pačubināties.

Vai Tavs mazais dzēra ūdeni/ tēju, kamēr tika barots ar krūti? Kā saproti,ka dzerts pietiekami daudz?

Edvarda māmiņa

20170103144958-32351.jpg

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 20. Jan 2017, 14:24

Nu re, manējais dzeršanu atklāja tagad! Par vēdera izeju gan viņš nav sūdzējies, viss ir regulāri kā pulkstenis,bet pilnīgi no malas var redzēt, ka reizē ar atteikšanos no krūts, ūdens patēriņš strauji pieaudzis!

kristianna20 kristianna20 19. Jan 2017, 21:46

Mazo vēl baroju (1,4), bet ūdeni dzer ļoti labprāt. Pagaidām vēl no snīpīškrūzes. Viņam dzeršana no krūzes ir kā rituāls, neēdīs ēdienu, kamēr krūze nebūs uz galda. Vienīgais, viņš pēc padzeršanās ūdeni lej ārā un pludo visa virtuve, bet princītis smejas.

zacc zacc 18. Jan 2017, 15:13

Man ir gandrīz gadu vecs puika, joprojām baroju ar krūti, ūdeni piedāvāju - parasti apmēram pusstundu pēc ēšanas (piebarojuma ēšanas) vai tad, ja viņš izrāda interesi, kad pati dzeru. Dzer labprāt, un uzreiz jau mācīju no parastas glāzes. Pietiekami, čurā daudz un kaka nav cieta.
sāku piedāvāt, kad sāku dot piebarojumu. tējas nedodu, zāļu tējas ir vairāk ārstniecībai, nevis dzeršanai.

mardza30 mardza30 18. Jan 2017, 15:10

Mani visi 3 berniņi ir krūts bērni.Ūdeni sāku dot jau agri kādos 3/4 mēnešos,jo tad bija vasara un karsts laiks. Jaunākajai meitiņai tagad ir 10 mēneši un ūdeni dzer labprāt.Kad grib padzerties rāda uz ūdens pudeli.😀

mamma27 mamma27 18. Jan 2017, 14:56

Man Hārdijs dzer labi ūdeni.Ēst neēda,bet ūdeni sāka dzert jau ap 7-8mēnešiem.Esmu devusi kumelīšu tēju,bet bez kā.Arī garšoja.māsa iedeva arī sulu ar salmiņu.bet ūdens tomēr garšo vislabāk.