Superbēbīša dienasgrāmata: TOP iecienītākās nodarbes

Superbēbīša dienasgrāmata: TOP iecienītākās nodarbes

22. Feb 2017, 00:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Augot bērnam, aug arī viņa intereses par plašo pasauli un mainās arī aktivitātes, kurās nodoties dienas gaitā. Šajā reizē vēlos pastāstīt, kādas nodarbes ir topā mūsmājās darbojoties gan vienam, gan kopā ar lielo brāli un lielo māsu.

20170221160115-59520.jpg

Dejošana. Šī ir TOP TOP TOP aktivitāte! Es neatceros nevienu no maniem bērniem, kuriem tā būtu patikusi mūzika, dejošana un dziedāšana un kuram šajā vecumā būtu tik fantastiska ritma izjūta! Tas ir apbrīnojami, cik ļoti viņš spēj diferencēt ātru un lēnu mūziku, ietupties celīšos, kustināt gurnus, plātīt rokas ritmā un censties palēkties! Tas izskatās amizanti un ja gribu kādu no tuvieniekiem iepriecināt, tad nofilmēju dejošanas klipiņu, aizsūtu un smaids garantēts.

Vannošanās. Ūdens ir Edvarda stihija. Jau bēbītis būdams, viņš dievināja plunčāšanos ūdenī, tad tagad minūtes 20 katru vakaru ir vienkārši must have darboties un rotaļāties pa vannu. Un kas ir interesanti- ūdenim visu laiku ir jātek. Tieši tāpēc vannošanos sākam, kad ūdens sāk tecēt un kad saprotu, ka nu būs gana, vannnošanos beidzam!

Futbols, florbols, bumbas....Šis jau ir atsevišķs stāsts. Gan jau visi tie, kuru bērniem ir lielāki brāļi un māsas zina, cik forši ir tad, kad lielākie parāda piemēru un atklāj jaunas nodarbes! Edvards absolūti dievina sportu un bumbošanos pa mājām un tagad, kad viņš jau ir apzinātā vecumā un spēj uzspert pa bumbu, arī Dariuss ir priecīgs, kad viņam pievienojies futbola un florbola fans Edvards.

Smilšu lampa. Par šo aizraušanos jau stāstīju un par brīnumu, darbošanās smiltiņās joprojām ir iecienīta nodarbe gan vienatnē, gan kopā ar kādu ģimenes locekli.

Auto un traktoriņš. Transportlīdzekļi, braucami, stumjami, ir sapņu rotaļlieta ikvienam bērnam un netiek smādēti arī skrituļdēļi, kas gozējas zem lielās māsas gultas. Viss, kas ripo, uz kura var uzsēsties, ir labu labā rotaļlieta, lai izklaidētos un.... reizēm, lai nokristu. Bet kuram gan tā nav gadījies.

Lego. Priecājos,ka aiz muguras ir sīklietiņu bāšana mutē un pašreiz rullē viss, ko var celt, būvēt augstumā un pēc tam izjaukt. Un kas gan var būt vēl foršāks kā kluči, kurus var likt vienu uz otra, kuri šādā veidā turas un pēc tam ar vienu grūdienu visu torni sagāzt.

Zīmēšana. Jāatzīstas, ka tikai nesen saņēmos Edvardu iepazīstināt ar pirkstiņkrāsām, jo tas ir visai netīrs pasākums. Nedaudz sevi sarāju, ka to izdarīju tikai tagad, jo, redzot, cik radoši bērni darbojas, saprotu, ka viņiem tas patīk un tik netīri nebūt nav :) 

20170221160106-93826.jpg

Tagad, kad laiks būs siltāks, dosimies garākās pastaigās tieši pa parku, jo Edvards kļuvis arī par aktīvāku staigātāju un ar lepnumu sejā nostaigā samērā garus gabalus!

Kādas ir Tava bērniņa iecienītākās aktivitātes šajā pavasarī?

Edvarda māmiņa

Ievas_mamma Ievas_mamma 22. Feb 2017, 13:28

Nevaru sagaidīt, kad arī mana meitiņa sāks nodoties dažādiem priekiem un aktivitātēm. 😀 Un tajā pašā laikā gribās ilgāk būt ar viņu tādu maziņu un auklējamu. 😀