Skani, mana grāmatiņa - bērniem ļoti patīk

Skani, mana grāmatiņa - bērniem ļoti patīk

22. Jan 2019, 00:00 Banija Banija

Ar “Skani, mana grāmatiņa!” sērijas grāmatām Lauma ir pazīstama jau vairāk nekā gadu. Viss sākās ar kādu mūsu ciemošanos, kur ģimenē bija iegādāta šī grāmatiņa, un toreiz tā piesaistīja tik lielu un nedalītu Laumas uzmanību, ka pēc tam uz mājām devāmies cauri grāmatnīcai.

Grāmatiņā ir sirsnīgas, vienkāršas bildes, bet vislabāk man patīk skaņas. Atšķirībā no citām grāmatām, kur skaņas ir griezīgas, spalgas un nedabīgas, “Skani, mana grāmatiņa” ir patīkams pretmets. Skaņas ir maksimāli pietuvinātas dabīgajām. Nu, tik dabīgas, ka dažbrīd jau skrēju pārliecināties, kas zvana pie durvīm, bet izrādījās, ka Lauma vienkārši rotaļājas ar grāmatiņu.

Tāpēc mēs labprāt ķērāmies pie sērijas jaunākās grāmatiņas lasīšanas, vēl jo lielāks prieks tāpēc, ka Lauma ir vārdos neaprakstāma dzīvnieku fane. Un šajā “Skani, mana grāmatiņa!” grāmatā ir pelīte, kaķītis, mērkaķītis, cālītis.

Lauma ar lielu prieku pakutina mērkaķītim sānu, papaijā kaķīti, vienlaikus nosaucot zvēriņu un atdarinot viņa izdoto skaņu. Manuprāt, lielisks veids, kā apgūt jaunus vārdiņus, jaunas skaņas.

Pēc tam, kad bijām iegādājušies iepriekšējo “Skani, mana grāmatiņa!” uz grāmatnīcu devāmies vēl pāris reizes, lai nopirktu jaunus grāmatas eksemplārus, kurus uzdāvināt arī citiem mazajiem draugiem un radiem. Domāju, ka arī šis nebūs izņēmums.

Iepriekšējā grāmatiņa ir tik ļoti nomīļota, ka esmu tās vāku salīmējusi, lai tas turētos kaut cik vietā. Rādās, ka tāds pats liktenis gaida arī šo grāmatiņu, jo Lauma to var lasīt no rīta, vakarā, pa dienu un tā atkal un atkal. Tāpēc mani īpaši priecē tas, ka grāmatas lapas ir tik biezas un kvalitatīvas. Būs ilgi ko mīļot un lasīt.

Ideāla grāmata, lai uzdāvinātu to savam vai kādam citam mazulim!

Patiesībā, man ir neizsakāms prieks par to, ka maniem bērniem tik ļoti patīk lasīt grāmatas, komentēt tajā redzamo.

Grāmatiņu visizdevīgāk iegādāties ZVAIGZNE.LV grāmatnīcās.