Pie Kaķīša pamielot vēderu

Pie Kaķīša pamielot vēderu

31. Jul 2013, 20:33 Banija_lv Banija_lv

Ja kādreiz, braucot cauri Siguldai, nākas secināt, ka vēders prasa savu tiesu, mēs varam rekomendēt iegriezties savā iecienītajā ēstuvē – krodziņā Kaķītis. Krodziņu meklējiet turpat, kur Mežakaķa trases un slēpošanas kalnu.

Kaķītis savu mājvietu atradis paša kalna galā, tādēļ saulainākā dienā iesaku izmantot iespēju pusdienot (brokastot vai vakariņot) ārpus telpām. Sēžot laukā, varēsiet vērot, kā bezbailīgie dodas Mežakaķa trases iekarot, vai arī vienkārši vērties gleznainajā tālē. Jā, skats no kalna gala paveras patiešām skaists.

Kas mums patīk Krodziņā Kaķītis? Gardās un lielās porcijas, ēdienu izvēle, mājīgā atmosfēra un laipnā apkalpošana, jā, arī cenas ir pieņemamas. Ja nepatrāpīsieties brīdī, kad krodziņā ir lielāks cilvēku pieplūdums, tad porcija būs gatava aptuveni 20 minūšu laikā. Bonusā jāpiebilst, ka ēdiens tiešām tiek gatavots uz vietas un uzreiz nevis izņemts no saldētavas un pēc vajadzības uzsildīts. Kamēr gaidāt savu porciju, varat iepazīt Kaķīša kalna apkārtni, palasīt turpat esošos žurnālus vai arī doties uz blakus esošo inventāra punktu, kur savu vietu atradis arī bērnu spēļu laukums. Tiesa gan, par rotaļu laukuma izmantošanu jāmaksā stundā 1Ls.

Kādas ir aptuvenās cenas? Piemēram, dārzeņu krēmzupa maksā 2,50Ls, karstmaize 1,00Ls, mednieku desiņas ar kartupeļiem un kāpostiem – 3,00Ls. Mēs varam rekomendēt laša sacepumu ar brokoļiem (3,80Ls) – porcija tiešām liela (pēc tam saldo nākas ēst ar grūtībām) un, kas galvenais, tajā ir ne tikai brokoļi, bet patiešām arī pats lasis. Vēl mums no Kaķīša ēdienkartes garšo arī pikantā grilgaļa (3,90Ls) un biezpiena krēms ar zemeņu mērci (1,50Ls). No saldā ēdiena pat nespēja atturēties mūsu 9 mēnešus vecais dēlēns, kurš, pieliekot mēles galiņu tēta porcijai, atzina to par labu esam.

Kaķīša krodziņā ir arī bērnu krēsliņš un rotaļlietas (dažādas galda spēles, Lego viedīgie kluči), ar kurām kavēt laiku, kamēr gaidāt savu pasūtījumu. Tiesa gan, bērnu krēsliņš uz visu krodziņu ir tikai viens (izstaigājot telpas vairāk nevienu neatradām), tādēļ, ja vienlaicīgi ēstuvē ir vairāki bērniņi, kādam nākas sēdēt tomēr vecāku klēpī.

Kaķīša ēdienkarte: http://www.kakiskalns.lv/edinasana/edienkarte/

Kaķīša dzērienkarte: http://www.kakiskalns.lv/edinasana/dzerienkarte/

Darba laiks: ziemas un vasaras sezonā krodziņš savu darba laiku pieskaņo slēpošanas trases un piedzīvojumu parka darba stundām (vasarā darba dienās no 12:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 11:00 līdz 21:00), bet aprīlī un novembrī darbojas katru dienu no 12:00 līdz 20:00

Adrese: Senču iela 1, Sigulda