Pēdējā laika labākais atklājums – Philips Avent krūzīte ar elastīgo salmiņu

Pēdējā laika labākais atklājums – Philips Avent krūzīte ar elastīgo salmiņu

15. Mar, 04:57 Banija_lv Banija_lv

Lauma ir liela ūdens cienītāja, tāpēc līdz šim esam izmēģinājuši neskaitāmu ražotāju neskaitāmas krūzītes. Līdz šim savu īsto un vienīgo nebija izdevies atrast, jo no kādas ūdeni neizdevās padzerties pat man, vēl kādu lietojot meita pēc tam bija slapja no matu galiņiem līdz papēžiem.

Tāpēc lielākoties izmantojām parasto “pieaugušo” cilvēku krūzi, kas gan negarantēja, ka iztiksim bez ūdens plūdiem. Piedevām, līdzi šādu krūzi, piemēram, ejot uz rotaļu laukumu, vis nepaņemsi. Savukārt no plastmasas pudelēm ar sporta snīpīti lielākoties ūdens nonāca nevis mazās ūdens mīļotājas vēderā, bet gan uz grīdas. Jo visu taču viņa grib pati! Tad nu šāds arī rezultāts no vēlmes jaunajai dāmai turēt rokās pudeli un dzert no tās pašai.

Loģiski, ka visu laiku sekoju līdzi jaunumiem bērnu aprūpē un tad nu beidzot arī mūsu mājās ir nonācis kāds jaunums, par kuru es varu teikt – šis tiešām ir kaut kas labs! Tāpēc steidzu dalīties, jo, iespējams, vēl kādam noderēs mūsu atklājums. Proti, Philips Avent bērnu krūzīte ar salmiņu.

20180314144937-26935.jpg

Rit jau otrā diena, kopš krūzīte ir ienākusi mūsu ikdienā, un praktiski visu laiku Lauma to nēsā sev līdzi, ik pa brīdim no tās padzeroties (no tiesas brīnos, kā viņai vēderā pietiek vietas tik daudz ūdenim) un no malas atgādinot ļoti svarīgu dāmu, kura tagad var pati kontrolēt, kad grib dzert, cik daudz grib dzert.

Es kā mamma esmu sajūsmā par to, ka krūzīte ir absolūti droša – pat tad, kad to Lauma nomet uz grīdas, ūdens no tās neizlīst. Savukārt lielākais ieguvums ir tās vāciņš, kurš vienmēr un visur krūzītei ir līdzi, nodrošinot, ka nekad nepazudīs (man tā parasti gadās) un mammas somā ūdens neizlīs.

Neesmu gan manījusi, ka kāds no ražotājiem īpaši uzsvērtu krūzīšu izturību pret triecieniem, taču mums šis faktors no tiesas ir svarīgs, un Lauma to paguvusi jau vairākkārt notestēt. Mēs varam dot savu garantijas apliecinājumu. To pārbaudījām šorīt, kad Lauma, sēžot savā barošanas krēsliņā, to vairākkārt trieca pret virtuves flīzēm. Mana sirds tajā brīdī gandrīz vai pamira. Jaunā krūze! Būs beigta! Bet nekā – viss perfekti un bez mazākā bojājuma. Protams, apzinos, ka krūze nav paredzēta bumbas aizvietošanai, bet jūs jau noteikti ziniet, ka ar bērniem mēdz gadīties visādi.

20180314144956-65023.jpg

Tiem, kuri uztraucas, ka krūzīte ir bez osiņām un tāpēc noteikti bērnam būs grūtāk to noturēt rokās, varu teikt, lai ir bez bēdas, jo tās vidus ir sašaurināts, līdz ar to, tā lieliski ieguļ mazajās rociņās un ir viegli satverama.

Ir tik pierasts, ka parasti visi bērnu trauki lielākoties apdrukāti ar zaķīšiem, kaķīšiem un citiem zvēriņiem, tāpēc lieku visas piecas zvaigznes par ražotāja izvēlēto salīdzinoši askētisko stilu, iztiekot bez liekām cakām un raibumiem. Vienkārši un pavasarīgi koši. Patīk gan gadu un 3 mēnešus jaunajai Laumai, gan man.

20180314145013-42856.jpg