Otto frizieris - tētis.

Otto frizieris - tētis.

16. Dec 2013, 23:31 Agnija Agnija

Otto pašlaik ir gads un pieci mēneši un šajā laikā piedzīvoja savu pirmo matu apgriešanu pie friziera, kura lomā iejutās tētis. Un kāpēc gan nē? Mājās sev galvu "nopļauj" viņš pats sev un ar matu griežamo mašīnīti rīkojas ātri un viegli. Tad aiziet!

Sēdinām dēlu viņa augstajā krēsliņā, aptinam lielu dvieli kā apmetni, noliekam skatīties multiplikācijas filmas un radām bērna frizētavas gaisotni. Jāsaka, viss notiek labi. Tiklīdz iedarbināts procedūras rīks, puika tik uzmet sānis ātru skatienu un apskatās, kas tas tāds ir un turpina sekot līdzi savai izklaidei. Es apbruņojusies ar telefona un foto kameru priecīgi -satraukti cenšos fiksēt vēsturisko brīdi. 

Vienojāmies, kādu iztēlojamies dēla vēlamo frizūru, kura noteikti būs kaut kas labāks par pakausī garajiem matiem, kuri ir savēlušies un ķemmējot ķeras, tētis ātri un meistarīgi paveic friziera darbu. Ar šķērēm skaisti pielīdzina līnijas aiz ausīm un lūdzu... bērns pēkšņi izskatās pieaugušās.  Mums izpalika kāds laikietipīgāks gājiens pie profesionāļiem, bet tā kā nezinām, kā Otto uzvestos pie svešiem cilvēkiem, kas apgrieztu viņam matus, tāpēc esam priecīgi par ātri un veiksmīgi veikto procedūru un lielisko rezultātu pašu mājās.

20131216231937-88879.jpg

Tagad gatavs prezentablā izskatā apmeklēt visas decembra svētku ballītes, koncertus un ģimenes pasākumus.

Vai esat griezuši paši matus saviem bērniem un kā jums veicās?

meiva meiva 17. Dec 2013, 09:03

Nu pa skaisto 😀 Ja nu vīrs sāk pieņemt pieteikumus, ieraksti mūs lūdzu rindā, tā ap nākošā gada martu. 😉

Liene_O.K. Liene_O.K. 17. Dec 2013, 08:22

daudzus gadus atpakaļ kad pirmā meita piedzima,Jūrmalā dzīvojot izgāju ātros friziera kursus(saprotat pašas,pusotra mēneša laikā cik var iemācīties 😃 ),bet paldies draudzenēm kuras bija gatavas riskēt un ļāva man uz viņu galvām ekspermentēt 😃 bet līdz ar veiksmīgiem ekspermentiem,meitas un tuvākās draudzenes frizēju es 😀

tētis malacis,ka dēliņu safrizēja pats,jo mazais jau visdrošāk arī jūtās mājās,mīlošu vecāku sabiedrībā 😀