Osteocare - Kalcija sīrups. Jūsu pieredze?

Osteocare - Kalcija sīrups. Jūsu pieredze?

10. Dec 2012, 18:34 Agnija Agnija

Ģimenes ārsts 5,5 mēnešu vecam bērnam ieteica lietot Osteocare  - Kalcija sīrupu bērniem no 6 mēnešu vecuma. To sastāvā ir arī Magnijs, Cinks un D vitamīns. 

Jāpievienojot pārtikai, kas nav mans piens. Vēl mazo baroju ar savu pienu un piebarojums plānā no 6 mēnešu vecuma, bet izskatās, ka došu jau agrāk.

Vizītē nepaspēju pajautāt, un parasti jau jautājumi rodas mājās, cik ļoti šis sīrups in vajadzīgs. Nebiju dzirdējusi, ka man zināmo bērnu vecāki tādu lietotu.

Interesē tas, ja jau ik dienu tiek lietots 2 pilieni D vitamīns (Vigantoil), vai deva nebūs par lielu, ja arī šajā sīrupa sastāvā tas ir?

Jautājums jums mammas - vai saviem bērniem tādu devāt, dosiet? Kā dodat - ar pārtiku? Vai sīrupam ir garša? Kā mazuļi to pieņem?

Priecāšos par jebkuru komentāru un pieredzi.

Varbūt Māmiņi Klubs var lūgt komentāru kādam speciālistam šajā jautājumā?

Agnija Agnija 03. Jan 2013, 17:56

Ja kāda vēl šeit ielūkojas, tad informēju, ka Osteocare ir atlaide https://cherry.lv/uztura-bagatinatajs-osteocare-kalcijs-magnijs-cinks-un-vitamins-d-ar-apelsinu-garsu
Paspēju jau nopirkt aptiekā par pilnu cenu.

Agnija Agnija 11. Dec 2012, 11:22 anniia

Cik mazais bija vecs un kāpēc devāt?

Agnija Agnija 11. Dec 2012, 08:48 superbebis_2012

Jā, tieši šis D vitamīna papildinājums mani satrauc visvairāk. Cik zināms, ka mākslīgos vitamīnus var pārdozēd un šiet runa par 5 mēnešu mazuli.

princesemince princesemince 10. Dec 2012, 19:54

Manam bērnam ģimenes ārste ieteica pēc 2 gadu vecuma, bet vairāk tādēļ, ka viņas praksē bērniem, kuriem bijušas izteikta svīšana, pēc iepakojuma izlietošanas tā samazinājusies. Lietoju "tīrā veidā" - ar karoti devu, pa virsu ūdeni. Man jau šķita šķebinoši salds.

aab aab 10. Dec 2012, 18:46

ģimees ārste ieteica (ieteica, nevis pieprasīja) lietot šo preperātu, kad meitai bija apm. 11-12 mēn. Vēlāk gan teica, ka labāk būtu lietot. lietošana - 2xtējkarotei un +1 Dvit piliens.
meitai īpaši nepatīk - pliku uzreiz spļauj ārā. tad es kopā ar kādu ēdienu - biki ēdiens uz karotītes un ieleju karotītē. tā kā karotīte ir maza un vēl ēdiens, tad sanāk divas karotītes. smarža ir kā Calcigran ar apelsīna garšu. it kā nekas, bet manam bērnam nepatīk.