Mūsu ģimenē aug Huggies fani

Mūsu ģimenē aug Huggies fani

29. May, 08:49 Banija_lv Banija_lv

Viss sākās ar Robertu, kad meklēju viņam piemērotākās autiņbiksītes. Un atradu visu to pozitīvo īpašību apvienojumu, kuru meklēju, tieši Huggies. Dēls uzauga ar Huggies un tagad viņa pēdās seko arī Lauma, jo jau kopš pirmajām dzīves minūtēm viņas ikdienas komfortu nodrošina tieši šīs autiņbiksītes.

Patiesībā, Huggies nav tikai autiņbiksītes vien. Tās ir arī mitrās salvetes, kuras tiek ņemtas līdzi pilnīgi visās pastaigās (arī tad, ja jāaiziet tikai līdz blakus esošajam veikalam, jo pa ceļam vajag uzlasīt visus akmentiņus, kociņus). Un Laumiņa jau zina – ja rociņas ir netīras, tās tiek pastieptas pretī mammai, jo tiks noslaucītas ar mitrajām salvetēm, un tad jau varēs diebt tālāk savās gaitās, izzinot pasauli.

Huggies ir arī peldēšanās biksītes, kuras ņēmām līdzi gan pērn braucienā uz Horvātiju, gan arī viens rezerves iepakojums iegādāts mums tagad stāv mājās, lai tad, ja pēkšņi izdomājam aizbraukt uz baseinu nopeldēties (ar mums tā mēdz gadīties), viss būtu pieejams jau uzreiz mājās, un nebūtu jāskrien uz veikalu.

Ja vien būtu tituls “Huggies policists”, es noteikti tam pieteiktu Robertu, jo... viņš vienmēr uzmana, vai autiņbiksīšu krājumi mājās ir pietiekošā daudzumā, bet, kas vissmieklīgākais, – uzrauga, lai mamma nenopirktu kāda cita ražotāja produkciju. Tā reiz man gadījās ar mitrajām salvetēm, kuras bija beigušās, tāpēc veikalā pasniedzos pēc tām, kurām tobrīd bija atlaide. Un tās nebija Huggies. Ieraugot, ka esmu mājās atnesusi ko citu nevis ierastās salvetes, Roberts pikti, gluži kā policists, man noprasīja: “Kāpēc Tu nopirki kaut ko tādu? Kur ir Huggies!?!”

Huggies priekšrocība noteikti ir tā, ka, atšķirībā no citiem ražotājiem, kuru arsenālā ir tikai viena veida autiņbiksītes, tas aug līdzi bērnam. Ja uz dzemdību namu ņēmu līdzi Huggies Elite Soft, un tas bija mūsu sabiedrotais visus Laumiņas pirmos dzīves mēnešus, vēlāk sekoja Huggies Ultra Comfort, tad tagad, kopš mazā dāma ir kļuvusi par ļoti aktīvu meiteni, es nespēju iedomāties, kā mēs varētu iztikt bez Huggies Pants biksītēm. Tas ir tik vienkārši, ērti un praktiski. Vienkārši uzvelku Laumai biksītes un ļauju skriet – kustīgais bērns nav jāpierunā apgulties un nogaidīt, kamēr mamma aiztaisa autiņbiksītes. Vadoties pēc labākajiem priekšrakstiem, ar Huggies Pants varu izrādīt cieņu pret mazo cilvēku, neierobežojot viņu, necenšoties padarīt ikdienas aprūpi viņam neērtu vai nepatīkamu. Un visforšākais visā tajā ir fakts, ka Huggies Pants ir iestrādāts mitruma indikators, kas palīdz arī tētim, kurš ikdienā ar Laumiņu ir mazāk, jo, paliekot viens ar mazo, pēc tā var pavisam vienkārši saprast, ka laiks nomainīt autiņbiksītes.