Mūsu atklājums netālu no Rīgas- Siguldas ūdens atrakciju parks

Mūsu atklājums netālu no Rīgas- Siguldas ūdens atrakciju parks

25. Feb 2019, 08:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Foto: siguldassports.lv

Ja atpūta ūdenī ar bērniem, tad akvaparks un trubas ir must have. Un patiesi- ja iepriekšējās brīvdienās bijām atpūsties piemājas relaksācijas zonā ar baseiniem,kur jau pēc stundas bērni izteica vēlmi doties mājās, tad šajās brīvdienās bijām tik izslavētajā Siguldas ūdens atrakciju parkā!

Vieta netālu no Rīgas, tāpēc šajā dienā noteikti var ieplānot arī citas aktivitātes- no rīta paspēju gan uz treniņu, gan ar Edvardu pasnaust pusdienlaiku, lai spēki uzkrāti aktivitātēm ūdenī.

Lai izvairītos no liekiem pūļiem, vieta jārezervē iepriekš, ko arī darījām- piektdien sazvanīju un sestdien jau braucām! Sapakojuši līdzi peldlietas, čības un Edvardam arī peldēšanas vesti, laižam ceļā.

Ūdens atrakciju parks atrodas Siguldas sporta centrā, kur ir arī lielais peldbaseins un mazais peldbaseins, ko var izbaudīt turpat līdzās, piepērkot papildus biļeti komplektā ar ūdens atrakciju parku.

Tā kā mūsu mērķis ir tieši relaksācija,iegādājamies ģimenes biļeti, kas kopā izmaksāja 33,40EUR visiem 5- lētāk kā citos baseinos un SPA centros! Protams, vēl jāpierēķina vēl klāt ceļa izmaksas, bet tāpat ūdens trubu ieguvums un galvas izvēdināšana ir tā vērts!

Foto: siguldassports.lv

Ļoti patika un novērtējām:

- kopējās ģērbtuves- jā, tieši tā, mums tas ļoti patika,jo, dodoties atpūsties ar ģimeni, šādā veidā ir daudz vieglāk saganīt visus bērnus un viens otram var izpalīdzēt ar ģērbšanos, matu žāvēšanu utt. Paskaidrošu sīkāk- starp garderobi, kur atstāj virsdrēbes un āra apavus, ir pārģērbšanās kabīnes, kurās var pārģērbties, tad tālāk skapīšos atstāt mantas un dušas ir privātas, kur var viegli aizslēgt durvis. Viennozīmīgi šādās garderobēs ģimenēm ar bērniem ir daudz vienkāršāk, nav jādomā 

- Silts ūdens visos baseinos, tādējādi nav jāsaldējas, kas ir pieredzēts citviet;

- Ūdens trubas- sākumā Edvards ar lielajiem bērniem šļūca kopā un beigās jau viens pats šļūca smejoties un priecājoties,kā viss izdodas. Par lielajiem, protams, komentāru nav- Daniela pat neiekāpa baseinā, cik ļoti trubas patika;

- Pieejami atrakciju baseini bērniem ar slidkalniņiem un ūdenskritumu;

- Plašs klāsts ar dažāda veida zemūdens masāžām- kaskādēm, hidromasāžas gultām utt. Pēc šīm procedūrām knapi kājās turējos pēc relaksācijas sajūtas;

- Uz vietas pieejamas peldvestes mazākiem bērniņiem- mēs gan bijām paņēmuši līdzi savējo, kura izrādījās tieši tāda pati kā mūsējā :) 

- Dažāda veida pirtis- infrasarkanā, tvaika pirts un sauna.Tā kā esmu pievērsusies sevis rūdīšanai, izbaudīju arī 10 grādu auksto baseinu.

- Kontrastdušas tiem, kuriem aukstais baseiniņš ir par aukstu;

- Viss atpūtas komplekss ir salīdzinoši kompakts un mums, vecākiem, sēžot džakuzi, iespējams, vērot bērnus, jo citkārt sanāk tā, ka ar vīru atpūšamies uz maiņām, kamēr otrs pieskata bērnus;

- Turpat teritorijā atrodas arī bārs, kur iespējams baudīt gardus kokteiļus, saldējumu un uzkodiņas;

- Pieņemamas cenas, kas daudzbērnu ģimenes atpūtu nepadara par kosmisku robu ģimenes maciņā.

Tā kā ārsts norīkoja Edvardam ūdens peldes, mums ir apņemšanās uz Siguldas ūdens atrakciju parku doties reizi mēnesī relaksēties, uzlādēties un izklaidēties! Pēc lieliskās pēcpusdienas devāmies vakariņot uz kafejnīcu Inciemā "Pansija" - milzīgas porcijas, demokrātiskas cenas!

Pašiem bilžu gan nav, jo uz vietas bildēt nevar, bet ieskatam pievienoju pāris no Siguldas sporta centra mājas lapas. 

Vai esat bijuši šajā ūdensatrakciju parkā? Kā jums patika?

Kristīne

Vairāk par Siguldas ūdensparku lasiet šeit->>>

CENRĀDIS