Mūsu atklājums: Devold termoveļa mazulītim

Mūsu atklājums: Devold termoveļa mazulītim

24. Oct 2017, 14:56 Banija_lv Banija_lv

Mans pēdējā laika atklājums ir termoveļa bērniem. Lai gan esmu divu bērnu mamma un Roberts šodien svin jau savu 5.dzimšanas dienu, iepriekš tāds apģērbs mūsu drēbju skapī nebija (ja vien neskaita man domāto speciālo apģērbu skriešanai un velobraukšanai ziemā).

Tagad, kad Laumiņa kļuvusi kustīga, ļoti labprāt sēžot ratos vēro visu apkārt notiekošo, mēdzu meitiņai uzvilkt kādu siltāku jaciņu, ietīt bunkerā un – aiziet, dodamies pastaigā. Ņemot vērā, ka siltāks nepaliek, sāku domāt, kā šajā laikā jaunāko atvasi ģērbt. Vilkt ziemai nopirkto kombinezonu  būtu tā kā daudz par ātru, tāpēc meklēju citus risinājumus. Un atradu! Mūsu mājās ir ienākusi termoveļa. Jā, jā, izrādās ir arī termoveļa bērniņiem, kuri jaunāki par gadiņu.

20171024145448-42423.jpg

Daudzo termoveļu piedāvājumā mūsu izvēle nosliecās par labu Devold ražojumam. Kāpēc? Tāpēc, ka Devold saknes meklējamas Norvēģijā, un norvēģi noteikti zina, kā vismazākos pasargāt no aukstuma.  Starp citu, lai arī nācis no Norvēģijas, Devold apģērbs tiek ražots tepat Lietuvā. Piedevām, simpatizē, ka apģērbs ražots no 100% merino vilnas. Un kļūdās tie, kuriem no bērnības pa pēdām seko asociācijas par vilnu kā materiālu, no kura ražotais apģērbs kož. Nē!

20171024145527-49796.jpg

Patiesībā, esmu pārsteigta, ka mazulīšiem domātais termo apģērbs ir tik viegls, plāns un maigs. Ar perfekti nošūtām vīlēm, kuras neberzīs un nekodīs. Man līdz šim bija šķitis, ka termins “termoveļa” pielīdzināms kaut kam biezam, smagam un neērtam.

Nedēļas nogalē ciemojāmies Vidzemes pusē, dodoties uz kapos notiekošo svecīšu vakaru. Pa nakti bija sals, pa dienu zāle balta, tāpēc nedaudz satraucos, kā nu būs – Laumiņu kapos turēšu rokās, bez bunkerīša, vai ar termoveļu būs gana? Saaukstēšanās man ir gluži kā bubulis, no kura bīstos. Tad nu, dodoties izbraucienā, mazajai dāmai uzvilku termoveļu, pa virsu ierastās drēbītes un starpsezonas jaciņu. Un viss. Patīkami biju pārsteigta, ka mazulīte nebija nosalusi (es gan), kājas nebija aukstas, tāpat arī kakliņš, muguriņa un rociņas. Tātad, tā plāniņā termoveļas kārtiņa no 100% merino vilnas savu funkciju pilda perfekti.

20171024145547-84224.jpg

20171024145602-23598.jpg

Tagad, dodoties laukā, termoveļas kārtiņa ir obligāta sastāvdaļa. Un, domājot par Robertu, sāku apsvērt domu arī viņam iegādāties termoveļu, jo puika ir kustīgs, labprāt mīl dzīvoties laukā, jo sevišķi, kad būs sniegs, no kalniņa nevarēs dēlu dabūt projām. Un kāpēc gan bērnam ierobežot kustības, ietuntuļojot viņu biezās virsdrēbju kārtās un jakās, ja tā vienā var izvēlēties termoveļu?

Ja meklējat savam bērniņam termoveļu, iesaku iegriezties Devold veikaliņā Vienības gatvē 109.

 

Maaminja Diaana Maaminja Diaana 25. Oct 2017, 12:25

Paldies par rakstu, es savam mazajam arī sāku meklēt termoveļu, bet līdz šim nebiju neko atradusi, kas man šķistu piemērots... Noteikti aizbraukšu uz šo veikaliņu paskatīties 😀