Mistiski izsitumi. Vējbakas vai alerģija?

Mistiski izsitumi. Vējbakas vai alerģija?

23. Sep 2014, 09:21 Banija_lv Banija_lv

Šī bija pavisam parasta un saulaina sestdiena. Devāmies uz Tērvetes dabas parku, kur no sirds izstaigājāmies, mājupceļā vēl iepirkām gardo Svētes maizi. Un ar to arī viss beigtos, ja ne vien dēlam sausais ādas pleķītis pie lūpas kaktiņa. Neko ļaunu nedomādama to sasmērēju ar smērīti un aizmirsu. Nakts uz svētdienu gan bija murgaina. Dēls nepārtraukti raudāja, modās, prasījās uz podiņa. Tā nu arī rītu sagaidījām – abi neizgulējušies un sliktā noskaņojumā. Tiesa gan, no rīta skats uz Robertu nebija tas priecīgākais – sejiņa ar aukstumpumpām līdzīgiem veidojumiem, pa dažiem arī uz kājiņām un dibengala. Protams, ka satraukums ņēma virsroku, tādēļ nolēmām doties uz Bērnu slimnīcu, lai tiktu skaidrībā, kas par problēmu.

Jāteic, ka dzīvojam pavisam izdevīgā rajonā – Mežciemā – vietā, kas ir vien aptuveni kilometra attālumā no Bērnu slimnīcas Gaiļezera novietnes. Slimnīcas uzņemšanā rindas nebija, tādēļ samērā ātri tikām apskates telpā. Tiesa gan, tur sākās lielā pretošanās, jo dēls ne par ko nevēlējās, ka tiek mērīts, svērts. Ar kliedzieniem dēlam netīkamais rituāls tomēr tika paveikts un sākās lielā gaidīšana. Šķiet, apskates telpā, gaidot ārsti, dzīvojāmies vismaz 30 minūtes, kas tika pavadītas ar lieliem niķiem, jo bija diendusas laiks, taču neko darīt. apskatot Robertu, ārste norādīja, ka izsitumi noteikti nav vējbakas, jo tās izpaustos savādāk un būtu arī galvas matainajā daļā, tādēļ šoreiz tā noteikti esot alerģija. Tikām pie instrukcijām, kā dzīvot tālāk, kādas zāles dzert un kādas smērēt.

Šorīt jau Roberts devās pie ģimenes ārstes, kura izteica viedokli, ka izsitumi varētu būt vējbakas + alerģija. Esam saņēmuši pamatīgu kaudzīti ar nosūtījumiem uz dažādām analīzēm, cītīgi turpinām dzert pretalerģijas tabletes, smērēt ziedes, savukārt lūpas smērēt ar Faringospry. Jāteic, ka ceru, ka viss beigsies laimīgi, un šīs nebūs vējbakas, tiesa gan, tādā gadījumā būs jātiek skaidrībā, no kā ir radusies alerģija, jo iepriekšējā nedēļā neieviesām nekādas izmaiņas uzturā, arī jauni mazgāšanas līdzekļi netika izmantoti. Vienīgais, Tērvetes dabas parkā iznomājām Robertam ratus, kurā darbiniece ieklāja paklājiņu. Iespējams, paklājiņā bija kādas vielas, kas izsauca alerģiju. Taču tie ir tikai minējumi.... Ja vēl uz sejas pumpiņas ir apvilkušās ar krevelītēm, tad uz kājiņām rodas aizvien jauni izsitumi.

Šodienu Roberts pavadīja kopā ar tēti, rīt stafeti pārņemšu es. Tas nozīmē, ka dienu aizvadīsim, spēlējot bumbu, dziedot un dauzoties. Un piekritīsiet taču, ka, lai izveseļotos, vajadzīga laba deva smieklu un jautrības!

Banija_lv Banija_lv 23. Sep 2014, 11:50

Paldies, meitenes! Noteikti ziņošu, kādi ir rezultāti.

Banija_lv Banija_lv 23. Sep 2014, 09:58

Šodien nodevām analīzes gaidīsim rezultātus.

helliite helliite 23. Sep 2014, 09:38

Jā, manam mazajam ar tā bija, un dārziņbiedram arī.. Tā, ka izsecinājām, ka iegūts dārziņā..
Pirmajā dienā tempe 37,8.. pēctam vairs nebija un sametās pumpas.. es līdzīgi kā Bruņurupuce no vienas puses sapriecājos,ka vējbakas, bet nē 😃
Smērējām kkādu smēri, neatceros nosaukumu, zaļonku nē, pumpas jau sadzijušas ( pagājušās 11 dienas), bet var vēl labi redzēt, kur bijušas..
Mūsu doka teica,ka pagājušajā nedēļā pie viņas vēl 3 tādi paši kā mans mazais griezušies, tā, ka kkas lipīgs tas bijis gan..
Mums ar draugu nekas.
nekāda trakā slimošanās nebija, tās pumpas izskatījās, ka baigi neniez, vienīgi imunitāti gan laikam pabojāja, jo tagad sīkais kkur klepu noķēris ( uz dārziņu nelaidām ), tā, ka tagad jācīnās ar to ☹

Banija_lv Banija_lv 22. Sep 2014, 20:53 Bruņurupuce

Tiešām tāda pati situācija, jo Robertam arī pumpas ap muti, uz lūpām, plaukstām.

lauvinja lauvinja 22. Sep 2014, 20:37

Man gan šķiet, ka būtu jāpriecājas, ja tās ir vējbakas, jo būs izslimotas un imunitāte uz mūžu.