Mēs izmēģinājām: Hamanek biezenīšus tūbiņās

Mēs izmēģinājām: Hamanek biezenīšus tūbiņās

25. May, 07:11 Banija_lv Banija_lv

Piekrītu speciālistiem, kuri atgādina, ka atrašanās ārpus mājām nav īstais laiks, lai eksperimentētu, bērnam piedāvājot jaunu, vēl nebijušu ēdienu. Stresiņš, ka bērns no tā atteiksies, paliks ar tukšu vēderu, kam tālāk jau sekos ķēdes reakcija – bērns bļaus, vecāki uzvilksies un cerētais pasākums izgāzīsies.

Tāpēc mēs vasarai, kura mums solās būt gana aktīva, gatavojamies jau laikus.

Pirmkārt domāju par ēdienu, kuru ņemšu līdzi, lai transportā bērni varētu remdēt izsalkumu. Mums piemīt tāds niķis, ka dažkārt, piemēram, līdz Vācijai ar auto braucam vienā piegājienā, bez pauzēm. Pieaugušie, protams, to var izturēt, bet bērnam pēc kāda laika var sākties lielais niķis par kurkstošo vēderu.

Tāpēc mūsu ģimene aizvadītajās brīvdienās izmēģināja Hamanek biezenīšus tūbiņās, lai jau laikus sagatavotos nākamajiem braucieniem un pieradinātu bērnus pie konkrētām garšām. Atzīšos, mēģinu kaut ko tādu pirmo reizi, jo tad, kad vecākais dēls bija mazāks, veikalos vēl nebija tik plašs tūbiņbiezenīšu piedāvājums. Taču nu vairāk par to, kā mums patika un garšoja.

Ja būtu zinājusi, ka biezenīši tūbiņās ir tik ērti lietojami, noteikti tādus būtu pirkusi arī iepriekš. Izpaliek ķēpāšanās ar karotīti (piekritīsiet, ka ir nedaudz dusmas uz sevi, kad ceļojuma galamērķī kaut kur pie jūras atklāj, ka biezenis burciņā ir, bet karotes nav), un to sastāvs ir pat ļoti OK.

Kas lācītim vēderā? Tikai 100% augļi. Bez papildus pievienotiem cukuriem. Tātad, ja uz biezeņa paciņas ir uzzīmēts ābols un mango, tad tas nozīmē, ka tā sastāvā ir tikai šie divi augļi un nekas vairāk. Pusgadu vecā meitiņa Hamanek biezenīšus ēda gardu muti, un atzīšos, ka, nogaršojot, arī man tie ļoti labi iet pie sirds. Ar biezenīti var arī atsvaidzināt putras garšu.

Manas meitiņas favorīti? Biezenītis ar āboliem, persikiem un banāniem, kā arī ābolu un mango tūbiņbiezenītis.

20170525184219-44455.jpg

Ražots Čehijā. Cena – līdzvērtīga kā citiem biezenīšiem, nedaudz virs 1 EUR. Pozitīvais – Hamanek piedāvājumā ir ļoti daudzas garšas variācijas, kas nozīmē, ka kaut ko savām garšas kārpiņām atradīs ikviens.

Tagad biezenītis tūbiņā mums noteikti vienmēr būs līdzi ceļojuma somā, jo neaizņem daudz vietas, nav jādomā par to, vai nav aizmirsta karotīte. Un, kad paciņa izēsta – sarullē un izmet. Kas ir ne mazāk svarīgi - ņemot līdzi biezenīti tūbiņā, varam būt droši par pārtikas kvalitāti, jo to var uzglabāt pat līdz +30 grādos, kas nebūtu iespējams ar pašgatavotu biezeni.

Izcila uzkoda un risinājums vasarai, kad aktīvās ģimenes nesēž uz vietas, bet gan dodas ceļojumos pa Latviju un uz tālākām zemēm.