Mājas uzkopšanas prieki arī mazajiem- mācām pacietību un čaklumu

Mājas uzkopšanas prieki arī mazajiem- mācām pacietību un čaklumu

12. Sep 2017, 13:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Vai esat sastapušies ar situāciju, kad mājās gribas ātri, ātri visu sakopt, bet mazais maisās pa kājām, bet viņš taču vienkārši grib palīdzēt? Es esmu un samērā bieži.Tad parasti daru tā, ka putekļu sūcēju atstāju Edvarda rīcībā, jo viņš taču neļaus, ka arī es turos pie putekļu sūcēja, un pati darbojos ar citiem darbiņiem kaut kur netālu. 

Bet tagad ražotāji iet līdzi laikam un arī bērniem ir savi mini produkti, kas ļauj spēlēt lomu spēles, atdarināt pieaugušos ikdienas darbībās.

Lai mājas uzkopšana būtu jautrāka un, jā, iespējams, arī ātrāka, Edvards ticis pie sava pirmā grīdas mazgāšanas komplekta, kas patiesībā ir Vācijas ražotāja KleinToys rotaļlieta- Leifheit produktu sērijas mini versija tieši bērniem. 

20170912110043-63142.jpg20170912110049-86810.jpg

 

Mājās parastā slaucīšanas birste ar šaufelīti mums jau bija,tāpēc iegādājāmies spainīti ar mini grīdas uzkopšanas mop slotu. Jūs nespējat iedomāties to prieku, to sajūsmu, ar kādu Edvards darbojās, tīrot savu istabu un mazgājot grīdu. Protams, pa jokam nekas neiet cauri, tāpēc arī ūdenim jābūt spainī, citādi tīrs nekas netaps.

Mums mājās ir bijušas dažādas rotaļu virtuves, mini trauciņi, slotas un citi saimniekošanas priekšmeti, kas, manuprāt, bērnos stimulē vēlmi iesaistīties ikdienas darbiņos un arī, paaugoties lielākam, sveša nav mājas uzkopšana kā tas mēdz būt mūsdienu bērniem. Ar šādiem te mini rotaļlietu komplektiem veicina ne tikai čaklumu, bet arī vēlmi atdarināt vecākus. Neskaitot mājas uzkopšanu, Edvards jau tagad savos nepilnos divos gados palīdz gatavojot ēst, piemēram, jaucot un maisot mīklu pankūkām vai plūkājot salātus. Mīļie vecāki, būsim iecietīgi un ļausim bērniem mums palīdzēt ikdienā!

20170912110024-66056.jpg

Pašreiz ELKOR veikalos un TavaTelpa.lv interneta veikalā norisinās akcija, kur var šādus rotaļāšanās komplektus saņemt dāvanā! Īpaši aktuāli tas varētu būt jaunajām māmiņām ar bērniem, kuriem sākušas interesēt rotaļas mājiniekos un, iespējams, šī var būt kā pirmā dāvana Ziemassvētku vecīša maisam.


Instagram: Kristīne. Damškalne

20170912110114-65759.jpg