Lotes zemes piedzīvojumi ar ģimeni: tradīcija jau trīs gadus

Lotes zemes piedzīvojumi ar ģimeni: tradīcija jau trīs gadus

16. Aug 2018, 12:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Lotes zeme nu jau gadus trīs ir kā piedzīvojums, kurā visa ģimene metamies vasarā, jo zinām- diena būs piepildīta ar pārsteigumiem, elpu aizraujošiem atklājumiem un jo bērni aug lielāki, jo plašāk izbaudām uz vietas pieejamās aktivitāšu iespējas gluži vienkārša iemesla pēc- bērni zina, kur grib iet, ko grib darīt un vecākiem nenākas tā noskrieties.

Ceļā

Ceļā vienmēr dodamies no paša rīta, lai neilgi pēc 10:00, kad durvis ver Lotes zeme, jau būtu uz vietas. Pa ceļam esmu sarūpējusi hamburgermaizītes, svaigus dārzeņus, sagrieztus salmiņos, ūdeni un sulu sporta pudelēs. Un patiesi- tie, kuri vēl nav bijuši Pērnavā, velti, jo tas patiesībā ir TIK tuvu- 170km no Rīgas un tā kā mūsu otrā virzienā atrodas 140km attālumā, šis ir ļoti OK attāluma ziņā.

Biļetes

Biļetes visērtāk iegādāties internetā- zini, ka biļetes, dodoties uz Lotes zemi ir kabatā+ arī sanāk ietaupīt, par ko uz vietas iegādāties saldējumu, piemēram. Tomēr, ja kādu iemeslu pēc nav izdevies iegādāties biļetes attālināti, to var izdarīt arī uz vietas, piepērkot vilcieniņa biļeti, kas aizvizinās līdz pat Lotes parkam.

Aktivitātes uz tikšanās ar iemīļotiem stāsta varoņiem

Kurš gan nezina Loti un Bruno, kuri dara blēņas un draiskojas istabā vai iepazīst pasauli ikdienas aktivitātes, izdomājot arvien jaunas un jaunas nebēdnības. Ne velti vilcieniņš no autostāvvietas ved uz Izgudrotāju ciemu, kurā izgudrotājos var iejusties ikviens- te atradīsi gan interneta mašīnu, gan šķībo istabu, kurā lielie kļūst mazi un mazie- lieli. Šļūkšana pa slīdkalniņu, burbuļmašīna, lidošanas mašīna, lāsteku saldētava, limonādes mašīna un vēl un vēl!

Kur pagriezies- tur ir kas neredzēts un tik pārsteidzoši skatīties, kā bērni iesaistās rotaļās, aizmirstot par mūsdienu tehnoloģijām!

Un stāsta varoņi! Tie pavada uz katra soļa un tie noteikti nav muzeja eksponāti, kuriem nedrīkst pieskarties, bet drīkst un vajag samīļot un nobildēties! 

Lotes zeme ir draudzības pasaule.

Lotes zeme ir atklājumu vieta.

Lotes zeme arī vecākiem liek atgriezties bērnībā!

Vai mēs brauksim vēl? Mums patika un Edvardam noteikti vēl gadus 2-3 tur būs aizraujošas izklaides visas dienas garumā! Jā, jā, neceriet, ka ātrāk kā 5h tiksiet cauri parkam, jo bērni gribēs dauzīties, izmēģināt, pagaršot!

20180816125835-66640.jpg

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS 13.-26.08.2018:

3=4 jeb ČETRI apmeklētāji par TRIJU apmeklētāju cenu!
Lotes zemes biļetes cena četriem apmeklētājiem kopā 60 € (parastā cena 80 €)

Piedāvājums spēkā:
–    Četriem parastās biļetes pircējiem. Atlaide nav spēkā, iegādājot cita veida biļetes!
–    Izmantojot biļetes laika periodā 13.-26.08.2018, kas ir iegādātas Lotes zemē uz vietas un ŠEIT »
–    Akcijas laikā neizmantotās biļetes netiek aizvietotas vai atpirktas.
–    Dubulta atlaide netiek piemērota!