LEGO Duplo - Otto pirmais konstruktors.

LEGO Duplo - Otto pirmais konstruktors.

30. Oct 2013, 16:45 Agnija Agnija

   Pēdējā laikā daudz domāju, ar ko lai nodarbinu savu rotaļnieku. Nesen jau rakstīju, kā kopā spēlējos ar dēlu, vienlaikus dodot pamatus krāsu apguvei. Redzu, ka Otto vēl nav tas vecumposms, kad viens spēj ilgstoši rataļāties, spēlētiesmums vajag kopā. Ja rodas jautājums, kāpēc vajag lai bērns spēlētos viens, tad jāsaka tā, ka traukus nomazgāt un citus majas darbus padarīt vai pašai sakopties arī vajag. Tajās pārdesmit minūtēs tiešām vajag nodarbi, kur varu nepiedalīties un, tiklīdz tas padarīts, varu atkal pievienoties viņam. Gan jau arī jums tāpat, vai ne?

   Atzīšos, ka paši dēlam regulāri neiegādājamies rotaļlietas. Tās kāds ir uzdāvinājis, atdevis, mantotas vai arī tās izgatavotas pašu spēkiem. Agrāk, piemēram, pudelēs bērti zirņi, pupas, lai tāš grabētu un skanētu. Nu izjūtu vajadzību pēc kādas konkrētas rotaļlietas – konstruktora. Veikalu gājienos apskatu piedāvājumu, bet neko konkrētu neiegādājos vēl. Drīz tuvojas Otto vārda diena un mēs ceram uz tuvāko cilvēku dāvanām, ja viņi vēlēsies ko dāvināt mazajam. Tad ņēmot vērā tās, varēsim skatīties, ko nepieciešams pašiem sagādāt.

   Bet te nu radās brīnišķīga iespēja un Otto tika pie LEGO Duplo iesācēju konstruktora. Kā dēls ar to spēlējās, ko atklāja, ko iemācījās, aicinu jūs apskatīt fotoblogā ar pievienotiem komentāriem. Nestāstīšu par konstruktora noderīgajām īpašībām un to nozīmi bērna attīstībā, jo šī informācija lieliski apkopota jau šeit un arī šeit. Pastāstīšu, kā Otto iepazinās ar rotaļlietu un ko domā viņa mamma par to.

Agnija Agnija 31. Oct 2013, 14:38 Bruņurupuce

Man jau liekas, ka tāds atslābinājies, tāpēc arī lūpa lejā 😀 Bet nu svarīgs brīdis - jaunas mantas iepazīšana.

Agnija Agnija 31. Oct 2013, 14:38 MadaraBerga

Paldies, iet jau uz labo pusi.