Lai vienmēr būtu līdzi ūdens

Lai vienmēr būtu līdzi ūdens

23. Apr 2019, 23:30 Banija Banija

Laumai ir ļoti svarīgi, lai viņai rokas stiepiena attālumā vienmēr būtu padzerties. Ūdens, ja iespējams. Tāpēc mums mājās visās iespējamajās vietās stāv krūzītes, lai Lauma nepieciešamības gadījumā varētu remdēt slāpes. Un kurš gan cits, ja ne mūsu lielā ūdens mīļotāja, ir ideāli piemērota, lai notestētu Philips Avent krūzīti ar salmiņu? 

Ņēmām to līdzi mūsu Lieldienu izbraucienā uz Igauniju, un ne reizi tā nepievīla. Patiesībā, pudelītes tests sākās uzreiz, kad pārnesu to mājās, jo tik koša un stilīga lieta meitenei, kurai patīk viss jaunais un košais, nepaliks nepamanīta. Pirmajā vakarā Lauma visur gāja ar pudelīti, nešķīrās no tās ne mirkli un bija gatava to ņemt arī līdzi gultā. Kaut kā gan atrunājām. Tomēr tiklīdz nākamajā rītā acis bija vaļā, tā uzreiz tika vaicāts pēc ūdens un jaunās Avent pudeles.

Laumas pediatrs vienmēr stāsta, cik gan svarīgi ir pietiekami daudz uzņemt ūdeni, tāpēc redzot, cik daudz šķidruma uzņem mans tā jau ūdeni mīļošais bērns, viņš būtu bezgala priecīgs.

Bet kā mums ar Philips Avent pudelīti veicās ceļojumā? Ideāli! Ja parasti nākas pirkt veikalā katram braucienam jaunu ūdens pudelīti ar sporta korķīti, tad šis variants ir uzskatāms par īstu zero-waste bērnu vecumam. Iegādājies vienreiz pudelīti un lieto atkārtoti vēl un vēl.

Mājās no rīta pudelīti uzpildīju ar ūdeni un liku somā. Tā ceļojumā līdz Tallinai brīžos, kad Lauma prasīja padzerties, man vienmēr pa rokai bija ūdentiņš. 

Ja jums ir bērni un jums patīk pārbraucieni, tad noteikti ziniet, ka svarīgi šādām pudelītēm ir tas, lai nekas neizlītu, bet tikpat labi nedrīkst arī pazust tās galvenā funkcionalitāte - tai jābūt tieši tik pārdomātai, lai bērnam būtu ērti un viegli padzerties. Un ne tas viss ir apvienots vienā pudelītē:

  • brauciena laikā Lauma varēja ērti padzerties, nekas neizšļakstījās un neizlija;
  • arī mana soma necieta, jo pudelītei ir stilīgs vāciņš, kas, aiztaisīts ciet, parūpējas, lai nekas no tās neizlītu arī tad, ja pudelīte somā ir guļus stāvoklī vai ir apgāzusies;
  • viegli noturēt mazajās rociņās. Man pašai nepatīk lietot lietas, kas nav ērtas un praktiskas, un tieši tāpat ir ar maniem bērniem. Šo pudelīti ir ērti satvert rociņās, tā no tām arī neizslīd;
  • ērti kopjama - man nepatīk lietas, kuru ražotāji nav pārdomājuši par to tīrīšanu, un pudeles gadījumā tas ir īpaši svarīgi, jo pērn vien izmetu vairākas pudelītes, kuras nebija iespējams kārtīgi izmazgāt, tāpēc tās ātri vien kļuva nehigiēniskas. Ar Philips Avent tā nav - vienkārši izmazgāt un nekādu problēmu.

Lai jums forši braucieni un vienmēr līdzi ūdens!