Kur paliek lietas? jeb mājinieki izmisumā, meklējot TV pulti

Kur paliek lietas? jeb mājinieki izmisumā, meklējot TV pulti

04. Jul 2017, 09:54 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Vai jums ir gadījies,ka apgriežat vai visu māju,lai atrastu kaut ko,ko šķietami noslēpis mazākais bērns, kurš vēl neprot runāt? Ir bijušas reizes,kad jautājam Edvardam, kur ir pults vai kāda cita lieta un viņš tiešām atceras un atnes, bet vakar gadījās tā, ka bija pazudusi TV pults. 

Un jūs taču zināt, ko nozīmē,ja pazudusi pults, kad sākas iemīļotākā filma?! Māja tika apgriezta kājām gaisā, meklējam visi teju stundu, paskatoties pat plauktā, kur glabājas katli un pannas, izpētot akvārija saturu, kur pēdējā laikā tiek noslīcinātas Lego mantiņas. Tāpat bērni izskatīja visas gultas, segas, rotaļlietu kastes. Un, protams, garām netika palaists arī dīvāns, kurā mēdz aizkrist garām.

Nekā.. Jau domāju,ka esmu izmetusi atkritumos. Zināt, kā mēs atradām? Ne jau kāds no mums uzvarēja meklēšanas cīņā. Pajautājām vecmāmiņai, kura pieskatīja pa dienu Edvardu ar domu,varbūt viņa ir kaut ko manījusi. Un jā! Izrādās pults visu laiku atradusies uz ledusskapja, kur to nolikām no rīta, lai Edvards nespaidītu! Bet, protams, ne es, ne Daniela to neatcerējās!

Vakar pēc šī piedzīvojuma, kad atradām īsto TV pulti un akvārijā atradām noslīcinātu rotaļu pulti, aizlīmējām akvāriju un vēl vērīgāk pievēršam uzmanību tam,kur noliekam lietas :D

Bērni ir mūsu kopijas un arī ar izmešanu atkritumu tvertnē esmu piedzīvojusi vairākas situācijas,kad tiek izmestas lietas,kas nav paredzētas izmešanai. Ja Edvards lavās pie atkritumiem, pievēršu uzmanību un bieži vien "pārtveru" mazo bēgli :)))

Stāsta vērti parasti ir arī māneklīša meklējumi,kas parasti mājās pazūd vienlaicīgi- kad nav, nav neviens; kad ir, tad ir visi! Dariusu mēs mājās esam iesaukuši jau par knupīšu detektīvu,jo viņam parasti izdodas atrast tos neiedomājamākās vietās- pēdējie atradumi- aiz radiatoriem, kurpēs un, protams, akvārijā!

Ko jūs esat pazaudējuši un pēc tam negaidītā vietā atraduši?

Kristīne

Welcome 😃 Tas ir vienkārši kaut kas,ko tie mazie izdomā!

mamma27 mamma27 04. Jul 2017, 12:14

Mums mazais Hārdijs bija noslēpis TV pulti 😀 nopirkām jaunu ,jo vairāk kā 24h nevarējām atrast. Un tikai pēc vairākām dienām ,kad jau bija iegādāta jaunā pults ,atradām veco- putojamajā traukā,kurš stāv plaukta dziļākajā stūrī. 😀