Jau piekto gadu uz Māmiņu Kluba Ziemassvētku eglīti

Jau piekto gadu uz Māmiņu Kluba Ziemassvētku eglīti

23. Dec 2018, 19:02 Banija_lv Banija_lv

Jau piekto gadu par mūsu Ziemassvētku vēstnešiem kļuvuši Māmiņu Kluba eglīšu pasākumi. Vienmēr tos gaidu ar nepacietību, jo zinu, ka Vīlandes ielā mūs uzņems īpaši silti, būs uzburta īpaša svētku aura un uz mirkli varēsim sajusties kā pasakā.

Izņēmums nebija arī šis gads, kad vēl mirkli pirms pašiem svētkiem devāmies uz Māmiņu Klubu, lai satiktos ar rūķiem un radoši darbotos piparkūku darbnīcā.

Roberts Māmiņu Klubā jau jūtas kā mājās, bet prātojām, kā iejutīsies Lauma, vai nebaidīsies no cilvēku bara. Bet nē - jutās kā primadonna un smīdināja fotogrāfi ar savu lēkāšanu un dauzīšanos. Jā, ja runājam par fotogrāfi, tad vēl viena lieta, kāpēc parasti gaidu šos pasākumus, ir arī tas, ka Ziemassvētku eglītes vienmēr tiek iemūžinātas skaistās bildēs, tostarp arī skaists ģimenes fotomirklis kopā ar rūķiem. Šoreiz gan Lauma pēc dāvanas saņemšanas bija pārlieku aizņemta, lai smaidītu foto objektīvam, jo vajadzēja uzreiz izpētīt, kas iekšā dāvanā. Un kas tajā bija? Lego! Vai gan var būt vēl labāka dāvana bērnam? Protams, arī pa kādam našķim un bezgala gardā RED šokolāde ar samazinātu kaloriju daudzumu.

Pasākuma laikā darbojāmies kopā ar rūķiem, paši bērni gatavoja piparkūkas (citiem gan palīdzēja mammas, taču Lauma - visu pati), savukārt, kamēr cepās piparkūkas, varējām panašķoties ar mandarīniem, sulu, tēju vai kādu citu našķi. Bet, kad piparkūkas gatavas, varēja ķerties pie dekorēšanas. Šajā procesa etapā Roberts ieslīga pamatīgā azartā un tik ļoti aizrāvās ar darbošanos, savukārt Lauma, gaidot, kamēr glazūra sacietēs un varēs kūkas likt maisiņā, jau no viena gala sāka lasīt nost dekorējumus.

Mirklis kopā bija fantastiski skaists un vēl vairāk pastiprināja Ziemassvētku sajūtu, nav divu domu, ka klāt būsim arī nākamgad.

Starp citu, ir forši doties uz Māmiņu Kluba eglīti kopā ar draudzenēm, kurām bērni ir līdzīgā vecumā. Tā šogad darījām arī mēs. Būs par atmiņu arī skaista kopbilde.

 

Paldies Māmiņu Klubam par uzburto svētku sajūtu!