Iedodiet uzspēlēt!

Iedodiet uzspēlēt!

06. Apr 2014, 14:10 Banija_lv Banija_lv

Lai arī kādi būtu viedokļi, viens ir skaidrs, mūzikas skoliņu apmeklēšana lieliski attīsta arī mazuļus. To varu droši apgalvot, jo mūsu Roberts tam ir lielisks piemērs. Sācis Yamaha skoliņu apmeklēt 5 mēnešu vecumā, nu jau gadu ik nedēļu dodas uz skoliņu, kur kopā ar bērniem ienirst mūzikas pasaulē.

Taču ar vienu stundu nedēļā viss nebeidzas. Mums mājās ir savas dejošanas un dziedāšanas paraugstundas. Un, kā rādās, esam atklājuši arī dēlēna mīļāko radiostaciju – tā ir Radio SWH Gold ar vecajiem labajiem hitiem. Bet absolūtais favorīts no visām dziesmām ir The Biggles Video Killed the Radio Star. Ja šī dziesma sāk skanēt, zinām, ka tūliņ tiks aizmirsti visi niķi un asaras un istabas vidū dēlēns sāks virpuļot kā vilciņš.

Bet ne tikai dejot un dziedāt prot Robis, viņš arī muzicē... Mūsu pusotrgadniekam nevajag ne mašīnas, ne sarežģītas rotaļlietas, ja vien ir pieejami mūzikas instrumenti un... bumbas.

Pateicoties Māmiņu Klubam un Bebi Centrs, šonedēļ tikām pie ģitāras. Redzētu, jūs tās dzirkstelītes bērna acīs, kad viņš ieraudzīja savu jauno mūzikas instrumentu. Visu dienu bez ģitāras netika sperts ne solis, savukārt uz čuču muiži puika devās tikai apskāvis savu ģitāru. Tāpat arī pēc pamošanās no rīta – ģitāra rokās un sākās strinkšķināšana un muzicēšana.

Jā, starp citu, ģitāras stīgas nav butaforija. Uz tām tiešām var spēlēt!

Kura ir Tava mazuļa mīļākā dziesma, mūzikas instruments vai radiostacija?