Ģimenes ceļojumā uz kūrortu! Kā izvēlēties, kurp doties?

17. Jun 2018, 00:11 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Ceļot ar bērniem? Jā! Tomēr šeit nu sākas garās pārdomas un dilemma, ko parasti risinām ar vīru. Nezinu,vai tā patrāpījies mūsu ģimenē, bet mūsu bērni nav automašīnā braucēji- "Cik ilgi vēl līdz galam? Man ir garlaicīgi! Es gribu čurāt! Man māsa/ brālis dara pāri!" un šis vēl ir sīkums salīdzinot ar mūsu ģimenes prasīgāko mazāko ģimenes locekli- 2,5 gadus veco Edvardu, kuram pat neliela attāluma nobraukšana ar mašīnu ir kā nervu kutinošs piedzīvojums mums, vecākiem. Nogurdinoši.

Saklausījusies un salasījusies, cik superīgi ar bērniem ir dodoties uz Tatriem, jau sāku kalt plānus un mēģināt vīru pierunāt doties šajā virzienā. Tomēr ar vīra racionālo domāšanu apsverot- 2000km vienā virzienā ar bērniem, kurus visu laiku ir jāizklaidē, meklējot izklaides A, B, C utt. nav prāta darbs. Atmetot šo domu, sapratām- jādodas ceļā ar lidmašīnu uz kādu no kūrortiem- bērniem savas izklaides, pieaugušajiem laiks sev, grāmatas lasīšanai, zvilnēšanai pie jūras, akvaparks, ēdiens, kad gribi un kādu gribi... Patiešām vilinoši un vēl jo vairāk tāpēc, ka vienīgais, kas pašiem būs jādara- jaizdara izvēle- kuru rotaļlaukumju izvēlēties, kuru akvaparka trubu izvēlēties šļūkšanai, cikos celties un ko konkrētā brīdī ēst. Un viss- par istabas tīrību, par ēdienu parūpēsies viesnīcas personāls, mums atvēlot tikai atpūtu uz 200%.

Kad sapratuši, ko vēlamies, nākamais ir valsts izvēle, kur veltīt laiku atpūtai. Būsim godīgi - tas ir arī naudas jautājums un ja dodas ar trīs bērniem, nākas saskarties arī vairākām problēmām- pirmkārt, daudz viesnīcu nepiedāvā šādu opciju, tāpēc nākas ņemt divus numurus, otrkārt, tas sadārdzina izmaksas, treškārt, Eiropas valstis ir dārgākas nekā Turcija vai Ēģipte. Lai šis nebūtu vasaras vienīgais izbrauciens, izvēle krita par labu Turcijai, Side kūrorta viesnīcai.

Bet kā izvēlēties? Esmu no cilvēkiem, kas 101 reizi salīdzinās, izkalkulēs, pārlasīs atsauksmes un tikai tad izdarīs izvēli, lūk, manas izvēles izdarīšanā būtiski aspekti. 

Tūroperatora vai ceļojuma aģentūras ieteikumi. Mēs esam iesācēji ceļošanā ar bērniem, tāpēc uzņemties organizēt ceļojumu no A līdz Z ar viesnīcu un biļetēm es neuzņēmos laika ekonomijas dēļ, bet uzticot tūroperatora Kidy Tour pārstāvjiem, kas sasaucas ar nākamo punktu, kas noteikti ir būtiski izprast, plānojot ceļojumu. Tieši tāpēc izklāstot tūroperatoram vēlmes, ko sagaida no brauciena, arī vieglāk piemeklēt foršāko piedāvājumu.

Ģimenes vēlmes un vajadzības. Jau ikdienā mūsu dzīve ir plānošana un menedžēšana, tāpēc nolēmām, ka vēlamies viesnīcu, kur uz vietas maksimāli daudz izklaižu iespēju, pirmkārt, jau bērniem, lai visi trīs ir apmierināti un vakaros noguruši paši prasītos gulēt un mēs ar vīru varētu veltīt laiku arī viens otram. Mūsu TOP vēlmju augšgalā bija arī All Inclusive piedāvājums, kas ir zviedru galda tipa ēdināšana, lai nav jānodarbojas ar bērnu pierunāšanu- ēst šo vai to ēdienu. Protams, ja saskan visu ģimenes locekļu vēlmes aktīvai un mierīgai atpūtai- vēl labāk- būs mazāka iespēja, ka kādam būs rūgtuma piegarša pēc brauciena vai paliks garlaicīgi.

Viesnīcas piedāvātās iespējas. Neatsverams punkts- un ja sniegtās iespējas sakrīt ar mūsu vēlmēm, vispār perfekti. Tā kā šis ir ģimenes brauciens un svarīgākais, lai bērni ir nodarbināti (lasīt= laimīgi), tad skatījos, lai būtu maksimāli daudz iespēju uz vietas, kas izklaidētu gan manu divgadnieku, gan lielo 10 gadīgo dāmu. Mūsu izvēlētajā viesnīcā ir gan sporta un fitnesa iespējas, diskotēkas un izklaides pasākumi, gan baseini, akvaparks, rotaļu laukums, pat mini zooloģiskais dārzs, smilšaina pludmale ar saulessargiem un pludmales dvieļiem, nevaru sagaidīt, kad varēšu iekrist kādā no zviļņiem ar grāmatu rokās, lai darītu NEKO!

Atsauksmes par viesnīcu. Lai gan šis ir ļoti diskutabli un cik cilvēku, tik viedokļu, tomēr kopējais vērtējums ir svarīgs- vai vairumam viesnīca un tās pakalpojumi ir apmierinājuši klientu vēlmes. Mani iepriecināja, ka izvēlētā viesnīca ir vāciešu iecienīta, kas nozīmē arī kvalitāti un eiropeisku piesitienu. 

Ceļojuma laiks. Vasara, rudens, ziema vai pavasaris- arī šis ir diskutabls jautājums. Zinu, ka ir tikpat daudz ģimeņu, kuras gada aukstajos mēnešos dodas sildīties uz siltajām zemēm, izbaudot Latvijas vasaras tepat tēvzemītē, tomēr mūsu grafiks ir tik sarežģīts ar skolu, pulciņiem, darba pienākumiem, augstskolu, ka vienīgais laiks,kad tiešām visi pieci varam aizlaisties no Latvijas, ir vasara, tāpēc izvēle arī par tik netradicionālu Jāņu svinēšanu šogad Turcijas pludmalē un ticu, ka tas būs tikpat aizraujoši kā līgot tepat lauku sētā!

Jākārto somas un jālaiž ceļā uz Club Grand Side!

Šī viesnīca atrodas ~55 km attālumā no Antālijas lidostas, ~13 km attālumā no Sides kūrorta, ~300 m līdz pludmalei. Atvērta 1997. g., pēdējo reizi atjaunota 2011. g. Kopā 538 numuri. 

Neliels ieskats no interneta dzīļu foto, kā izskatās mūsu viesnīcā!

20180617183023-56816.jpg

20180617183035-94329.jpg

20180617183100-14900.jpg

20180617183106-69460.jpg

20180617183112-17515.jpg

20180617183117-14430.jpg

20180617183123-20474.jpg

Seko mūsu ģimenes piedzīvojumiem Turcijā no 19.līdz 26.jūnijam->>>

Paldies! Viss noteikti izdosies!

Lai jauka atputa.Protams,jadala pienakumi.

Tāpēc jau ir abi vecāki 😀 Es pilnīgi ticu, ka izdosies arī nosnausties pludmalē 😀

mamma88 mamma88 17. Jun 2018, 20:58

Ar lidmasinuir labs variants. Jaskatas piedavajumi,cena un galamerkis. Tikai doma par zvilnesanu pie juras ir jaatmet, jo ar maziem berniem,kuri vislaik japieskata,lai nenoslikst, tas nav iespejams.