Es NOPIRKU: Zemnieku produkti līdz mājas durvīm!

Es NOPIRKU: Zemnieku produkti līdz mājas durvīm!

25. Feb 2017, 00:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Jāatzīstas, ka pēdējā gada laikā esmu lauzusi ne vienu vien stereotipu tieši sev pašai saistībā ar iepirkšanos internetā. Ja pirms laika domāju, ka ir taču foršāk visu pašai pasmaržot, aptaustīt, pārliecināties par derīguma termiņu un, iespējams, nepalaist garām kādu labu akciju veikalā, tad tagad domāju pavisam citādāk.  

Jo tas taču ir tik ērti, kad maisiņu kāds uznes līdz durvīm un, nākot mājās no dārziņa, var iedot bērnam roku, nevis nest divus maisiņus rokās. Jo tas ir arī izdevīgi, jo nepieciešamos produktus un foršākos zemniekus, var izvēlēties, sēžot kaut zem segas!

Šajā reizē, sarūpējot svētku galdu savai dzimšanas dienai, ļāvos savas ģimenes palutināšanai, pasūtot nepieciešamos produktus svētku galdam no virtuālā Latvijas zemnieku tirdziņa ZemniekuProdukti.lv,  kas nu piegādi piedāvā jau divas reizes nedēļā, piegādājot svaigus produktus no zemniekiem.

Svētku galdam dzimšanas dienā gatavoju sautētu foreli ar tvaicētiem dārzeņiem un svaigiem salātiem, savukārt saldajā galdā cēlu baltās šokolādes siera kūku ar avenēm. Un lai svētki izdevušies, dzērām ābolu sulu! Izklausās garšīgi,vai ne? Un tā arī bija... 

Esmu taupīga saimniece, skatos līdzi cenām un salīdzinu tās,bet brīdī, kad uz galda liku cepšanas maisā sautētos burkānus un kartupeļus, tie paši izkusa mutē un nevar ne salīdzināt ar lielveikalu plauktos pieejamajiem tagad, ziemas laikā, tāpēc, apsverot kvalitāti un cenu, ir vērts nedaudz piemaksāt par vairākkārt gardākām sastāvdaļām!

 20170220170145-65801.jpg

Grēcīgā kūka, kura pazuda ģimenes vēderos :) 

 

20170220170200-43080.jpg

Atlikušo saldo krējumu, kas palika pāri no kūkas gatavošanas, izmantoju, lai izsautētu foreli garšaugos!

20170220170217-42930.jpg

Šajā procesā vislieliskākais bija tas, ka viss bija viegli pagatavojams, jo gatavojās pats, bija veselīgs un bērni apēda visu!

 

20170220170209-45887.jpg

 Visi kopā pie svētku galda, baudot svētku maltīti. Godīgi? Jutos kā restorānā, zivs bija izcila, pati mutē kusa, viegli atdalījās no asakām un arī dārzeņi bija fantastiski!

Šajā mājas lapā produkti sagrupēti pa preču grupām, lai vieglāk būtu orientēties, tāpat ir izcelta arī sadaļa, kurā ir akcijas piedāvājumi, kurus arī izmantoju, jo vienmēr jau gribas pārliecināties, ka viss ir labas kvalitātes un nogaršot pirms pasūtīt lielākos apjomos :)

Tādām ģimenēm kā man, kur ikdiena ir saplānota teju pa minūtēm, svarīgi ietaupīt laiku, ko pavadīt iepērkoties un rēķinot, ko un cik daudz jāpērk, tāpēc atzīstama ir sadaļa, kur iegādājami dažādi komplekti - dārzeņu, gaļas, piena produktu utt, šādi dažādojot ikdienas ēdienkarti un kā norāda cena- arī ietaupīt!

Nenoturējos pretī arī tik ļoti zināmajiem AbsolūtsĒd mikrozaļumiem, kas labi garšo un sniedz vitamīnu devu, kas īpaši vajadzīga šajā pavasarī!

Tāpat manā iepirkumu groziņā bija arī dažādi piena produkti, piemēram, siera bumbas,ko lietojam uzturā salātos, smērējam uz maizītēm, vārot makaronus! Bryunaļa BIO produkti no Latgales bija mans top iecienītais piena produktu zīmols, kuru pasūtīju caur zemniekuproduktu mājas lapu,  gatavojot gan biezpiena sacepumu, gan izmantojot saldo krējumu kūkai, gan smērējot uz maizītes garšaugu sviestiņu..

Kā jau minēju, groziņā bija arī gardā ābolu sula, ko nevar salīdzināt ar veikalā iegādājamām. Mazākajam ģimenes loceklim Edvardam sulu nedaudz pašķaidīju ar ūdeni, bet visi pārējie dzēra kārām mutēm! 

20170221160604-39300.jpg

Priekšrocības pasūtot šādos kopīgos zemnieku portālos:

- nav jāpasūta gandrīz vesela cūka, piemēram, bet tikai daļa, jo ir vēl cilvēki, kas pasūta- tātad kopējais apjoms būs mazāks ar katru konkrēto produktu;

- ir izdevīgi piedāvājumi no dažādiem zemniekiem;

- katru reizi var pamēģināt ko citu, saprotot, kas labāk garšojis sev un ģimenei;

- produkti tiks atvesti līdz namdurvīm un jaunajām māmiņām nenāksies lieki staipīties;

- nav jātērē laiks, lai brauktu uz tirgu, jo tirgus ir virtuāls;

- mājas lapā redzams, ka tā ir Latvijas prece, jo katra no zemnieku saimniecībām mēģina uzsvērt ar savu logo vai ar norādēm parādīt, ka tas ir Latvijas produkts (ai, kā ir nācies vilties centrāltirgū, kad tirgotājs saka, ka ir no Latvijas, bet patiesībā iegādāts nakts tirgū un nāk no nezināmas izcelsmes laukiem);

- var ietaupīt un ērti plānot iknedēļas ģimenes ēdienkarti! 

Tieši pašreiz līdz 28.februārim norisinās konkurss, kurā vari laimēt veselu grozu ar zemnieku labumiem!

Superbēbīša māmiņa

Tādas, lūk,bija manas dzimšanas dienas nedēļas ēdienkartes ieskats! Padalies, kādos veikalos iegādājies zemnieku produkciju!

Foreli iemarinējām ar ķiplokiem/ sāli/ dillēm- gan iekšpusē, gan ārpusē. Tad aplējām ar saldo krējumu un cepeškrāsnī iekšā! Tas prasīja tikai 15 -20minūtes! Pirms tam biju ielikusi arī cepties dārzeņus un tad,kad dārzeņi pusi laika jau cepušies, likām iekšā foreli!

Ievas_mamma Ievas_mamma 26. Feb 2017, 21:16

Noderīgs raksts! 👍

lauvinja lauvinja 25. Feb 2017, 09:52

Liks zemnieku produkti, ved uz FB konkursu MK http://www.maminuklubs.lv/mk/facebook-konkurss-gaidi-mazuli-gaidi-pavasari-ar-vikrem-278025/