Dāvana burciņā- ideja saldai vai sāļai dāvanai

Dāvana burciņā- ideja saldai vai sāļai dāvanai

19. Dec 2018, 00:00 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Ziemassvētku dāvanas nav jāpērk tikai veikalā, tās varam radīt mēs paši, apvienojot dažādas noderīgas lietas. Veikalos, bāzēs, protams, ir gatavi riekstu, žāvēto augļu maisījumu komplekti, bet, ja paši esam iepakojuši, salikuši vienā dāvaniņā gardumus, kas garšo konkrētam cilvēkam, dāvanai ir vēl lielāka pievienotā vērtība.

Cilvēkam, kuram viss ir, šī ir ideāla dāvana pavisam vienkārša iemesla dēļ- tā ir garšīga un no sirds.

Skaistās burciņas ar krāsainajiem vāciņiem iegādājos Pepco veikalā- 1,29EUR 500ml burciņa. Tieši tāda pati Maxima veikalā maksā 2,49Eur.

Burciņas ar caurspīdīgajiem vāciņiem iepirku uz akciju Maximā pa 1,19Eur.

Un ko tad likt iekšā dāvanās? Zinot,kā mūsu ģimenē garšo žāvētie augļi un rieksti un tā ir foršāka uzkoda par jebkurām konfektēm, vismaz tā gribētos ticēt pēc tā, kā gardumi pazūd no bļodiņas, kas vienmēr pieejama uz galda. 

Tā kā ģimenē esam gana daudz un šādas pārsteiguma dāvaniņas arī esmu citiem saplānojusi, tad ar veikala iepakojumiem nepietiek, tāpēc izmēģināju www.riekstijums.lv mājas lapas piedāvājumu, kur ir plašā klāstā saldie, sāļie rieksti, dažādas garšvielas un gatavie maisījumi. 

Novērtēju, ka mājas lapā ir labas cenas, bieži tiek rīkotas akcijas un, piemēram, rieksti šokolādē ir 1,5x lētāki kā citur.

Kombinācijas saldajiem un sāļajiem komplektiem ir neierobežotas.

Mani piemēri saldajam komplektam:

- žāvēti āboli

- Premium riekstu maisījums

- Mandeles jogurta baltajā šokolādē

- Lazdu rieksti šokolādē

- Dzērvenes šokolādē

- Karamelizēti rieksti

Sāļais komplekts:

zemesrieksti apvalkā ar dažādām sāļajām garšām

- Premium riekstu maisījums

Lūk, paņemot pa kilogramam no katra veida, būs sarūpētas īpašas un tiešām skaistas dāvanas un arī mājiniekiem paliks, ar ko punčus piepildīt!

Un ko jūs liksiet pašdarinātās dāvanās šajā gadā?

Kristīne