Ceļojumā ar Hamanek biezenīšiem

Ceļojumā ar Hamanek biezenīšiem

05. Jul 2018, 11:01 Banija_lv Banija_lv

Dodoties ceļojumā, līdzi ņēmām vismaz turpceļa atpūtas pauzēm arī savu ēdienu – tomātiņus, gurķus, lavašu, riekstus. Lai gan Lauma jau labu laiku kā ēd “pieaugušo cilvēku” ēdienu, ceļasomā ieliku arī vairākus Hamanek biezenīšus tūbiņās. Ja nu gadījumā mazākajam ģimenes loceklim pēkšņi sakārojas ko ēdamu. Kā izrādās, šāda domāšana pāris soļus uz priekšu noderēja, jo izlīdzēja brīžos, kad apkārt bija tikai frī kartupeļi un eļļā cepti gaļas gabali, kuri vairāk atgādina ķieģeli.

Pērn ceļojumā ņēmu līdzi biezenīšus burciņās, tiesa, tolaik Lauma bija īstākais piena ēdājs un  tikai sāka iepazīties ar pirmo piebarojumu, tāpēc daudz nelauzīju galvu par to, ko bērnam došu ēst, piemēram, lidostā, brauciena laikā u.tml. Šogad gan viss bija savādāk.

20180705105628-37213.jpg

Ja ar Robertu var sarunāt, ka līdz ēšanas pauzei vēl laiciņš jāuzgaida, kamēr tiksim, piemēram, līdz mājām, tad ar pusotrgadīgo princesi tas ir nedaudz sarežģītāk. Ja gribās ēst, tad gribās. Tagad un tūlīt. Tieši tāpēc šoreiz izvēlējos biezenīšus tūbiņās – nav jāņem līdzi karotīte, jāsatraucas, ka salīdzinoši lielo burciņu varbūt uzreiz neizēdīs (tā kā pie rokas pastaigas laikā vai mašīnā nav ledusskapis, tad arī nebūs jālauza galvu, kur glabāt pusēsto burciņu), ir kompaktā iepakojumā, kuru varu iemest savā somiņā, un arī mazajam ēdājam ir ērti.

Tā ar Hamanek biezenīšiem izlīdzējos gan Krka parka apmeklējuma laikā, jo, kamēr gaidījām, kad autobusiņš sāks kursēt uz galapunktu, Lauma varēja ieturēt vieglu maltīti, lai pēc tam būtu spēka skrējienam pa parku un peldei. Tāpat arī biezenītis nāca talkā launaga reizēs, kad pēc pusdienām bērni bija nosnaudušies un bija kārta doties atkal peldēties. Viens gan, nākamreiz ņemtu tos līdzi lielākā skaitā, jo pienāca brīdis, kad Roberts man pavaicāja: “Un vairāk Tev nav?” Nebija. Visi līdzpaņemtie krājumi kaut kad beidzas.

Kāpēc Hamanek? Tāpēc, ka pārbaudīta vērtība ar saprotamu sastāvu un kvalitāti, kas atbilst manām prasībām. Jā, tie nopērkami tepat mūsu piemājas veikalā Beta ļoti plašā klāstā un, starp citu, garšo arī man pašai. To saku tāpēc, ka nepiedāvātu bērniem ēdienu, kas pašai šķistu negaršīgs vai nebaudāms.

20180705105737-99550.jpg

Mūsu improvizētais piknika galdiņš ceļojuma laikā kaut kur Polijas viedienē. Neatņemama sastāvdaļa, protams, biezenītis, kuru bērni nereti pēc maizītēm ēda kā saldo.

flower.of.hope flower.of.hope 11. Jul 2018, 11:01

Vēl gribēju pieblsts, ka šis nav atrakciju parks, vairāk dēvētu par mizīgu rotaļlaukumu, kur pēc pilnas dienas joprojām neapniks (vismaz mazajiem). Iekštelpās ir liels telpu rotaļlaukums, un stūrītis ar vairāk rotaļlietām kā veikalā, ar kurām visām drīkst izspēlēties pēc sirds patikas.

flower.of.hope flower.of.hope 11. Jul 2018, 10:56

Varbūt jums ceļojot nākamvasar ir vērts ieplānot pieturu Vācijā. Netālu no Nurnbergas ir PLAYMOBIL FUN PARK (https://www.playmobil-funpark.de/), tā ir paradīze tieši maziem bērniem. Bērniem no 3 līdz 6 gadiem domāju ir vislielākais ieguvums, ir gan arī padomāts par pašiem mazākajiem ar īpašiem spēļu stūrīšiem līdz 3 gadiem, gan arī lielākiem bērniem ir savas izklaides.