Beidzot matu mazgāšanu nepavadīja protesti

Beidzot matu mazgāšanu nepavadīja protesti

02. Jun 2015, 09:23 Banija_lv Banija_lv

Aizvadīto nedēļu pavadot pie omītes, svētdien Roberts atgriezās mājās un ķērās pie Bubchen šampūna, balzāma un dušas putu 3-in-1 testēšanas. Jāteic, ka pret mazgāšanos Robertam nav iebildumu (protams, ja vien netiek mazgāta mute), taču matu mazgāšana – tā ir katastrofa, jo mati ir svēta lieta, tādēļ, katru reizi, kad bosiks dodas mazgāties, tiek skaidri un gaiši paziņots: „Matus nē!”

Kā mums sekmējās ar testēšanu? Jāteic, ka pirmais pārsteigums gaidīja, atverot vaļā pudelīti, jo biju domājusi, ka tās saturs būs tikpat indīgi lillā kā pats iesaiņojums, bet nekā... Krāsa pavisam neitrāla, krēmīga, bez specifiskām auglīšu un citādu brīnumu smaržvielām. Produkts smaržoja vairāk pēc krēma, un kā nu ne, ja tas papildināts ar kopjošu balzāmu.

Testa nolūkos iepilināju nedaudz šampūn-balzām-dušputas vannā, lai palūkotu, vai tas spēj uzburt īstenu putu mākoni, taču nesanāca, bet tas, šķiet, arī nav produkta galvenais mērķis.

Svētdiena bija tā smagā diena, kad dēlam tika mazgāti mati. Parasti šo procesu pavada stresiņš, jo matus nedrīkst aiztikt, taču šoreiz (pirmo reizi pēdējā gada laikā) matu mazgāšana pagāja bez kliedzieniem, bļāvieniem un protestiem. Hm, varbūt tiešām šis produkts nekairina acis un tādēļ arī Roberts neprotestēja pret matu mazgāšanu?

Lai pārliecinātos, kā Bubchen 3-in-1 uzvedīsies uz manas ādas, joka pēc svētdien to izmantoju dušā arī pati. Atšķirībā no citām dušas želejām un krēmiem, pēc kuriem āda paliek sausa un rodas velkošs efekts, pēc šī produkta viss bija vislabākajā kārtībā. Ja būtu gribējusi, varēju arī nelietot pēc tam ierasto ķermeņa krēmu, jo ādai nebija ierastās velkošās sajūtas.