Ar Lodger Cocooner kokvilnas slingu tagad visi ceļi mūsu!

Ar Lodger Cocooner kokvilnas slingu tagad visi ceļi mūsu!

06. Jul, 11:39 awake awake

Līdz šim uz slingiem biju tikai noraudzījusies no malas, jo šķita, ka tos ir grūti sasiet, tas ir tik sarežģīti un laikietilpīgi, ka nav domāts mums. Taču tagad, kad esmu pati pamēģinājusi un apguvusi siešanu, tas šķiet daudz, daudz vienkāršāk nekā biju iedomājusies iepriekš.

Atsaucoties uz Māmiņu Kluba aicinājumu, mums bija lieliska iespēja izmēģināt Lodger Cocooner kokvilnas slingu, lai pārliecinātos paši, ka tā patiesībā nav nekāda raķešu zinātne un no slinga nevajag baidīties.

Mūsu dēliņam ir pieci mēneši un var droši apgalvot, ka slings ļoti atvieglo ikdienu.

20180706191356-55238.jpg

Mēs esam lieli staigātāji, taču dažkārt savus pastaigu plānus vajadzēja mainīt – pastaigas pa meža celiņiem, kur rati tiek stumdīti pa koku saknēm, mazulim nav īpaši komfortablas, tāpat arī pludmales mīkstajās smiltīs iepriekš nācies iestigt ar ratiem. Nereti ir gadījies arī tā, ka, aizbraucot kaut kur viesos, izdomājam, ka būtu forši doties pastaigāties, taču... rati nav paņēmušies līdzi. Savukārt pilsētas vidē bieži vien pastaigās traucē kāpnes un pakāpieni. Šajās reizēs vienmēr visu pārplānojām un vienmēr meklējām vietas, kur varam pārvietoties ar ratiem. Lodger Cocooner kokvilnas slings mūsu ģimenē ir ienācis kā liels draugs un atbalsts, jo tagad ar to mums ir vaļā visi ceļi! Jā, beidzot varam paplašināt savus apvāršņus un doties arī turp, kurp iepriekš nevarējām iekļūt vai nokļūt. Nebaidīšos teikt, ka ar slingu, atšķirībā no ratiem, var pārvietoties visur – mēs esam bijuši gan dabas takās, gan gājuši pastaigās gar jūru. Pastaigas ar slingu ir ērtas un patīkamas, aiztaupot jautājumus – vai varēsim līdz galamērķim nokļūt ar ratiem. Pastaigājoties ar slingu, var arī netraucēti piesēst uz soliņa, lai atpūtinātu kājas, un mazulītis pat nepamodīsies. Jā, mūsu dēliņš, tiklīdz tiek iesiets slingā, uzreiz aizmieg, kas, manuprāt, vien ir kā signāls tam, ka būšana slingā viņam šķiet komfortabla, jo nezūd saikne ar māmiņu, kā arī pat vējainākā laikā mazulītim būs silti.

 20180706191416-77049.jpg

Atšķirībā no ratiem, kas aizņem visu automašīnas bagāžnieku, slingu ir viegli paņemt līdzi. Tāpēc tagad vienmēr, kad kaut kur dodamies, mašīnā tiek ielikts slings, jo nekad nevar zināt, kur aizvedīs mūsu ceļi. Tagad esam vienmēr gatavi doties foršās pastaigās, pat lasīt mellenes, jo mazulītim atrodoties slingā, māmiņas rokas ir brīvas. Noderīgi reizēs, kad nepieciešams pagatavot maltīti, bet bērniņš ir kreņķīgāks, vai arī vajadzīgs padarīt kādu citu neatliekamāku darbiņu.

Starp citu, slings ir ne tikai praktiska, bet arī stilīga lieta! Lodger Cocooner kokvilnas slings ir pieejams ar vairākām apdrukām un krāsām un, kā atzinis arī mūsu tētis, tas arī vizuāli labi izskatās.

20180706191539-52197.jpg

Kāpēc mēs Lodger Cocooner kokvilnas slingu iesakām arī citām ģimenēm, kurās ir ienācis bērniņš?

  • Slings ir no patīkama materiāla, kas ir ērts un komfortabls gan bērnam, gan pieaugušajam;
  • Slings nomierina mazuli, liekot viņam justies drošībā;
  • Slings ir kompakts un viegli visur paņemams līdzi;
  • Slinga materiāls ir elpojošs;
  • Mazulim atrodoties slingā, māmiņai ir brīvas rokas. Var pat iet lasīt ogas.
  • Atšķirībā, piemēram, no ķengursomas, slingā mazulītis atrodas ergonomiskā pozīcijā un tam tiek nodrošināts vajadzīgais atbalsts.
  • Slings - tas ir ne tikai praktiski, bet arī stilīgi, jo ikviens var izvēlēties sev tīkamāko krāsu un apdruku!

Esam pateicīgi Māmiņu Klubam par iespēju izmēģināt slingu. Pateicoties jums esam paplašinājuši savu pasauli!