Ai, kā mums tīk jaunā NUK krūzīte!

Ai, kā mums tīk jaunā NUK krūzīte!

25. Aug 2013, 14:04 Banija_lv Banija_lv

Pateicoties dalībai Māmiņu kluba rīkotajā konkursā Vasaras gids, šovasar nācās piedzīvot ievērojamu balvu un balviņu birumu. Paldies jums, mīļais Māmiņu klub, portāla lietotājas, par šādu atzinību.

Balviņas nav domātas tam, lai tās noliktu plauktā un uzkrātu putekļu kārtu, nē, tās jāliek lietā! Tad nu mūsu mazais eksperts Robis šonedēļ izmēģināja laimēto Nuk krūzīti Tas nekas, ka uz krūzītes rakstīts, ka tā domāta bērniem vecumā no 12 mēnešiem. Mūsu mazais ziķeris vakar sasniedza 10 mēnešu slieksni un ķērās pie krūzītes testēšanas.

Liels bija mūsu pārsteigums, ka no jaunās Nuk krūzītes, lai arī to piepildīju vien ar “pliku” ūdeni, dēlēns bija gatavs dzert vēl un vēl. Lieliem malkiem un tik aizrautīgi, reizē arī sajusdamies ļoti svarīgs, jo dzert no krūzītes, kas domāta bērniem no gada vecuma, taču ir TIK svarīgs moments.

Iespējams, būtisku lomu tajā, ka dēlēns krūzīti ir paguvis tik ļoti iemīļot, spēlē arī fakts, ka uz tās attēloti Disney multeņu varoņi, taču ne mazāk nozīmīgi ir arī tas, ka krūzītes forma ir veidota tā, lai to būtu ērti noturēt mazajās rociņās, tā neslīdētu ārā. Nav nekādas nevajadzīgas osas, knibuļi un knabuļi, kuri novērš uzmanību no paša svarīgākā procesa – slāpju veldzēšanas.

Man kā mammai ļoti patīk arī tas, ka krūzīte ir ērti kopjama, tā nesastāv no 101 detaļas, kuras, lai krūzi izmazgātu, ir jānokabina un pēc tam jāpieķibina atpakaļ.

Mēs iesakām mūsu jaunatklājumu arī citiem!