Kā Līva gatavojās saviem pirmajiem solīšiem

Kā Līva gatavojās saviem pirmajiem solīšiem

09. Apr 2012, 13:07 minniite minniite

Līvai nu jau ir 1 gads un 2 mēneši. Pirmo reizi piecēlās kājās mazliet pirms 7 mēnešiem. Bet tomēr vairāk izvēlējās rāpot, par,ko man bija ļoti liels prieks, tā nu mēs cītīgi rāpojām līdz ~ 10 ar pus mēnešiem,pa reizei pieceļoties arī kājās savā gultiņā un padarot nedarbus, "sakārtojot " savu autiņbiksīšu plauktiņu.

Kā jau visiem vecākiem, mums arī bija prieki par jauno sasniegumu, mazā jaunkundze piecēlās kājās. Nu tik sāksies jautrība.

 

Iesākumā piecēlās un pati nevarēja saprast,ka var arī kustēties sānus un to pamazām arī sāka darīt un mīļāka vieta bija lielās māsas spēļu virtuve, taču biežās krišanas dēļ tā tika transportēta uz balkona :D

 

Te var apskatīties pirmos "mīcīšanos " 

 

Tad mūsmājās sākās pārvietošanas pieturoties. Un no virtuves līdz istabai bija "iezīmēts" ceļš, jo mazās rociņas pieturoties pie sienas bija izveidojusi tādu kā celiņu. Labi,ka sienas varēja nomazgāt,jo tiešām bija palikušas netīras.

 

Staigāšana bija jau aizrāvusi mazo un tad atklāja jaunu prasmi, neviļus,neviļus mazā jaunkundze iemanījās arī uzkāpt māsas gultā augšā, tas nu bija šoks vecākiem un likās,ka tie aizlieguma niķi nebeigsies,līdz mazā novēlās no 4 pakāpiena un kādu laiku negāja tur klāt. Taču tas mazo solīšu dēkaini nemaz neaoturēja līdz ,ko sāpe bija aizmirsta un alpinistes piedzīvojumi atsākās.

 

Vispirms Līva iemācījās kāpt par trepēm un tik tad pamazām sākās arī roku atlaišana un nostāvēšana, līdzsvara noturēšana līdz kādā diena arī paspēra divus solīšus, bet tos mēs kaut kā neskaitījām pie pirmajiem kārtīgajiem solīšiem. 

 

Pirmos kārtīgos solišus spēra 5 dienas pēc savas gada jubilejas.

 

Pamazām,pamazām Līva arī pilveidoja savu staigāt prasmi un nu jau vairs neiet,bet, ja vēlās,kur nokļūt skrien.

 

Tā nu mums iet tagad. Un tā mēs iemācījāmies staigāt.

 

 

PIEDALIES BLOGU KONKURSĀ UN LAIMĒ SAVAM BĒRNAM TEDDY MOUNTAIN ROTAĻLIETU VAI HUGGIES LITTLE WALKERS AUTIŅBIKSĪTES!