Radoša ideja Ziemassvētkiem, ar kuru sākt gaidīt svētkus var jau tagad!

Radoša ideja Ziemassvētkiem, ar kuru sākt gaidīt svētkus var jau tagad!

22. Nov 2016, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bērnība var būt maģiska, un ne tikai Ziemassvētkos. Tumsa iedegas caur mirdzošām svētku lampiņām, garšīgi smaržo pēc gardumiem, ģimenes sanāk biežāk kopā. Tas patiesi ir brīnišķīgākais laiks gadā.

Bet, protams, jau pirms eglīšu rotāšanas mājās ienāk Ziemassvētki caur eglītēm visos iespējamos veidos - uz papīra, no koka kā dekors, un jā - arī no Lego Duplo, kas var palīdzēt tikt pie jaukām Ziemassvētku eglītēm. Bērns ir aizņemts, apgūst krāsas, formas, un pirmsskolas vecumā jau bērni vispār ir tie aktīvākie palīgi, gluži kā mazie rūķīši.

Ziemassvētki ir laiks, kad kopīgi darboties varam iemācīt arī gadu veciem mazuļiem veltot mazliet laika, pacietībās, un arī viņi var sākt no klucīšiem kaut ko uzbūvēt. Uztveriet kopā būšanas laiku kā īpašu ģimenes tradīciju. Svētkiem taču arī gatavojaties katru gadu! Un tradīcijām ir daudz priekšrocību, tās ir it kā kaut kas nākotnē paredzams, gaidāms, un tomēr - neparedzams. Tradīcijas rada atmiņas, kas apziņā uzglabājas līdz pat mūža galam. Tā ir dāvana gan vecākiem, gan bērniem.

Kad bērns ir eglīti uzbūvējis, iemūžiniet viņu kopā ar savu garadarbu! To pašu var darīt arī nākošajā gadā, un vēlāk var salīdzināt, kā bērns un viņa prasmes augušas!

Priecīgas brīvdienas!

Ieskaties arī lego.com>>

Māmiņu Klubs