VITAhandmade: kvalitāte Tavam mazulītim

VITAhandmade: kvalitāte Tavam mazulītim

07. Oct 17:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums katram sava mazulīša labsajūta ir vissvarīgākā,jo īpaši pirmajos dzīves mēnešos. Ļoti svarīgs ir labs miedziņš un tikpat svarīgi ir skaisti un ērti iekārtot bērniņam gultiņu. Mani sauc Vita, esmu trīs bērnu mamma.

Pirms vairāk kā 5 gadiem zvaigznes tā sakrita, ka sāku šūt sedziņas mazulīšiem. Pieprasījums pēc tām auga un arī māmiņu interese pēc citām precēm parādījās. Uzdrošinājos un radīju Facebook lapu VITAhandmade. Šobrīd nu jau piedāvāju plašu tekstilizstrādājumu klāstu mazulīšiem un lielākiem bērniem, sākot no paladziņiem, sedziņām, ligzdiņām, beidzot ar dažāda veida apmalītēm, pīnēm.

Man patīk vienkāršas un praktiskas lietas, lai mazais savā gultiņā justos maksimāli ērti. Izmantoju kvalitatīvus un mazuļiem atbilstošus materiālus. Vienmēr ieklausos klientu vēlmēs un idejās, tādā veidā izdodas radīt pašu labāko! Arī mani bērni ikdienā lieto VITAhandmade izstrādājumus, un atzīst tos par labu esam!

Audumu piedāvājumu, preču klāstu, cenas un atbildes uz jautājumiem var gūt, rakstot uz VITAhandmade Facebook vai @vitahandmadelv Instagram kontiem.

Vienmēr priecājos par sadarbību!