VIDEO: Dodamies uz 4D USG ar gaidāmā Superbēbīša vecākiem

14. Sep 2015, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņa Kristīne un tētis Jānis ir trešā bērniņa gaidībās, viņu ģimenē aug meitiņa Daniela un dēlēns Dariuss un jau drīz mēs visi kopā piedzīvosim jaunākās atvasītes nākšnau pasaulē, taču pirms tas ir noticis, mēs būsim kopā ar ģimeni gaidību laikā un uzzināsim kā jūtas topošie vecāki un, protams, arī mazulītis.

Ļoti daudzi topošie vecāki ar nepacietīgu gaida tās reizes, kad varēs satikt savu bērniņu ultrasonogrāfijas procedūras laikā, dzirdēt kā pukst mazā sirsniņa un gūt sirdsmieru, ka bēbītis jūtas labi. Taču jau labu laiku arī pie mums Latvijā ir pieejama 4D ultrasonogrāfijas pārbaude, kura ļoti precīzi palīdz noteikt bērniņa veselības stāvokli un topošajiem vecākiem dod iespēju redzēt bērniņa aprises daudz skaidrāk. Tā kā Damškalnu ģimene ļoti vēlējās piedzīvot šo notikumu, devāmies kopā ar viņiem uz Ava Clinic satikt dakteri Seržantu, kurš ir pieredzējis ginekologs sonogrāfists, lai kopā uzzinātu, kā mūsu mazajam superbēbītim klājas māmiņas puncī.

Skaties VIDEO un:

  • uzzināsi, ar ko sākas 4D USG vizīte
  • satiec AVA Clinic speciālistu Gunāru Seržantu, kas pastāstīs, ko tieši var redzēt 4D USG vizītē
  • uzzini topošās daudzbērnu māmiņas Kristīnes jeb - Superbēbīša ģimenes sajūtas, redzot bērniņu šāda veida USG

4D ultrasonogrāfija ir liels palīgs mediķiem, taču vecāki, kuri vēlas to piedzīvot, lai vienkārši apskatītu savu mazulīti, var droši to darīt, neraizējoties par to vai bērniņš netiek lieki traucēts, jo speciālisti mierina, ka mazulim šis izmeklējums nekaitē. Tomēr jārēķinās ar to, ka šī procedūra var būt laikietilpīgāka, ja salīdzinām ar 2D sonogrāfiju, jo mazais var ieņēmt kādu ērtu pozu, kuru tā uzreiz nevēlēsies mainīt, tāpēc būsim pacietīgi. Mūsu superbēbīša ģimenei par laimi izdevās savu gaidāmo mazulīti apskatīt, tagad atliek gaidīt, kad to būs iespēja darīt, pirmo reizi paņemot bēbīti rokās.

Māmiņu Klubs

20150909190537-34460.jpg

www.avaclinic.lv

20150902101841-69664.jpg