Un tad pasaulē ieradies Tu, mans steidzīgais puisēn...

07. Aug 2013, 15:52 Banija_lv Banija_lv

Bija sestdienas rīts un kopā ar Tavu tēti krāmējām somu, lai doties uz sarunāto fotosesiju. Šīs bija domātas kā pirmās Tavas oficiālās bildes. Ņēmām līdzi arī trusīti, jo viņam ļoti patīk gozēties kameras priekšā. Fotogrāfe man izveidoja skaistu grimu un pat Tavs tētis, kurš nekad īpaši nav mīlējis fotografēties, atraisījās kameras priekšā, tādēļ arī mums sanāca tik lieliskas bildes. Uzreiz pēc fotografēšanās devāmies uz Igauniju. Izbaudīt vēl pēdējās brīvdienas pirms Tavas ierašanās. Tev vajadzēja ierasties šajā pasaulē pēc mēneša, uz valsts svētkiem, tādēļ tētis bija izdomājis mani palutināt un pieteicis Igaunijas Spa speciālu lutināšanas programmu topošajām māmiņām. Tiesa gan, viss izvērsās savādāk nekā iecerēts, jo izrādījās, ka administratore, kura tobrīd strādāja reģistratūrā, par tādu paku neko nezināja, taču galu galā viss noskaidrojās, mēs iekārtojāmies viesnīcas numuriņā, kur mūs sagaidīja liela augļu plate un devāmies uz ūdens relaksācijas centru. Tu jau zini, ka es varētu augām dienām dzīvoties pa ūdeni, gluži kā Tu. Tā arī kopā ar Tavu tēti un Tevi puncī Pērnavā pavadījām trīs skaistas dienas un pirmdienas pēcpusdienā devāmies mājup. Atceļā iegriezāmies Siguldā, lai Troll rūpnīcā Tev izvēlētos pašu skaistāko un ērtāko gultiņu. Blakus esošajā veikalā izstumdījām un ievērtējām arī ratus. Vēl bija mēnesis laika. Un, kā tētim teica Tava vecmāmiņa, kāpēc gan tik ļoti steigties, visas lietas vēl mēneša laikā pagūsim sagādāt.

Bet tad, jau naktī uz otrdienu, manīju, ka viss nav kā parasti. Pulkstens 5.30 tik ļoti vajadzēja uz tualeti. Pēc tās apmeklējuma devos tālāk gulēt, bet miegs vairs nenāca, jo iekšā valdīja neliels satraukums – vai tiešām viss sākas? Ar asarām acīs pavadīju Tavu tēti uz darbu un ķēros pie darba – sēdēju, rakstīju darbam plānus, bet sirds bija nemierīgs, jo ūdens plūda kā ar straumēm. Tā kā iepriekš bija nācies iet uz pārbaudēm, lai kontrolētu augļūdeņu daudzumu, jo vienu brīdi tie puncī bija uz kritiskās robežas, t.i., gandrīz vai par maz, zvanīju uz Dzemdību namu un vaicāju, ko darīt? Man atbildēja, ka jāņem somas un jābrauc. Rakstīju Tavam tētim, lai viņš met mieru darbiem un brauc mājās, jo ir klāt TĀ diena. Kamēr tētis no centra atbrauca, biju pārskatījusi savu iepriekš sakrāmēto dzemdību somu un jau nemierīgi mīņājos pie dzīvokļa durvīm. Turpceļam izvēlējāmies pašu skaistāko un mierīgāko ceļu... Dzemdību namā mani uzreiz ievietoja nodaļā un lika tētim atgriezties tad, kad sāksies apmeklētāju laiks. Pa šīm stundām biju paguvusi izlasīt jau visu jaunāko Santas numuru un zvanīju tētim, lūdzot, lai šurpbraucot atved vēl kādu lasāmvielu. Ik pa brīdim klausījāmies ar vecmāti Tavus sirdspukstus un daktre teica, ka šovakar Tu jau redzēsi šo pasauli pats savām acīm. Tiesa gan, sāpju vēl nebija, tikai neliels satraukums. Kad ieradās Tavs tētis, kopīgi staigājām pa slimnīcas gaiteni, gaidot, kad atkal būs jāklausās tonīši un kad varēšu doties augšā uz dzemdību istabu. Ar katru minūti kļuva sāpīgāk, taču es cietos. Kā garāmejošā vecmāte teica- tik pacietīga grūtniece...

Bija aptuveni 18.00 vakarā, kad beidzot tikām dzemdību palātā. Tādā saulainā, skaistā. Tobrīd gan mana vismīļākā vieta bija dušā, kur, šķiet, pavadīju visu atlikušo laiku. Atzīšos, tālāko vairs īpaši neatceros, vien to, ka 21 minūti pāri pusnaktij ar mazu pīkstienu pasaulē ieradies Tu, mans steidzīgais zēn. Ar gariem, zeltainiem matiem un lielām acīm. Tajā brīdī arī tētim no laimes acīs sariesās asaras. Tiesa gan, tā kā Tu biji nolēmis pasaulē ierasties mēnesi ātrāk, uzreiz ārstes Tevi ņēma savā apgādībā un veda uz nodaļu sasildīt, apskatīt. Vēlāk, jau ar tēta palīdzību nonākot nodaļā, Tu uz mums paskatījies ar mīlestības pilnu skatienu. Dzemdību nodaļā Tu kļuvi par ārstu mīluli savu skaisto acu un mierīgās dabas dēļ.

Tagad Tev jau ir 9 mēneši, 7 zobiņi un pirmo reizi izrunātais ma-ma, raustot mani aiz kleitas malas. Tu esi mums, dēliņ, pats mīļākais un svarīgākais uz šīs pasaules.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 07. Aug 2013, 16:18

Lasot stastu,asaras sarieshas aciis😉)tik skaisti!