Sagatavojies DZEMDĪBĀM no jebkuras vietas Latvijā vai pasaulē+ dāvaniņas no atbalstītājiem! Sākums 24.novembrī!

Sagatavojies DZEMDĪBĀM no jebkuras vietas Latvijā vai pasaulē+ dāvaniņas no atbalstītājiem! Sākums 24.novembrī!

23. Nov 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Dzemdību sagatavošanas kursi Māmiņu Klubā  tiešsaistē - novembrī!

 NOVEMBRA DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSI ONLINE: SKATIES JEBKUR! PIESAKIES DZEMDĪBU KURSIEM ŠEIT!

Māmiņu Kluba Vecāku skola piedāvā iziet pilnu dzemdību sagatavošanas kursa ciklu, piedaloties tiešraides lekcijās! Tā ir lieliska iespēja pāriem un arī māmiņām atsevišķi noskatīties Māmiņu Kluba izstrādāto dzemdību sagatavošanas programmu, neizejot no mājām, no jebkuras vietas Latvijā vai ārpus, ar mūsu vislabākajiem speciālistiem. 2 nedēļu laikā iespējams iziet šos Māmiņu Kluba dzemdību kursus.

Lekcijas piemērotas skatīties pārim kopā vai atsevišķi. Pēc kursa noklausīšanās tiek izsniegts Vecāku skolas sertifikāts - kā apliecinājums, ka esat gatavi dzemdībām un mazulim!

Piedāvājam piedalīties 4 pamata lekciju ciklā, kas ietver 4 X 2 h garas, interaktīvas  tiešraides lekcijas:

24. NOVEMBRĪ tiešraidē laikā no plkst.18:00 - 20:00

“Grūtniecības norise, pēdējais trimestris, uzturs, veselība” - ar dūlu, vecmāti Lieni Draugu kas izstāstīs galvenās lietas, kas jāzina ikvienai topošajai māmiņai par grūtniecības norisi. Grūtniecības pēdējais trimestris - kādas sajūtas gaidīt? Uztura vadlīnijas grūtniecības laikā un vitamīnu lietošana. Slimošana grūtniecības laikā vai kādas citas nepatīkamas sajūtas - kā atpazīt un ko darīt?  

 

26. NOVEMBRĪ tiešraidē no plkst.18:00 - 20:00

 “Gatavošanās dzemdībām, dzemdības soli pa solim” - ar vecmāti, dūlu Lieni Draugu. Lekcijā vecmāte izstāstīs: Kas jāņem līdzi uz dzemdību iestādi? Kā izstrādāt dzemdību plānu un izvēlēties dzemdību iestādi? Dzemdību priekšvēstneši - kā saprast, kad laiks doties dzemdēt? Dzemdību norise - sākot no ierašanās dzemdību iestādē. Pastāstīs detalizēti par dzemdību fāzēm un kas dzemdētājai jādara katrā no tām. Kādas pozas ir vispiemērotākās katrā fāzē un kāpēc? Ja piedalās partneris, kā viņš var palīdzēt? Kas notiek pēcdzemdību periodā.

1. DECEMBRĪ tiešraidē no plkst.18:00 - 20:00

“Krūts ēdināšanas ABC ” - kopā ar zīdīšanas konsultanti ar ilgaddēju pieredzi darbā ar māmiņām, Sandru Lasi, uzzināsim, kā veiksmīgi uzsākt krūts zīdīšanu pirmajās dienās pēc dzemdībām un kā to stabilizēt arī vēlākajos mēnešos? Kādas ir ieteicamās krūts zīdīšanas pozas un kāpēc? Kā kopt krūts galus un tikt galā ar nepatīkamām sajūtām? Kā tikt galā ar piena krīzēm, sastrēgumiem? Praktiski padomi par krūts masāžām un sāpīgas zīšanas atvieglošanu. Bērna uzvedība pie krūts. Piena bankas veidošana un atslaukšana. Cik daudz izēd bērns un kā vērtēt bērna svaru? Kā sevi psiholoģiski noskaņot zīdīšanai un kur meklēt palīdzību, ja neveicas?

3. DECEMBRĪ tiešraidē no plkst. 18:00 - 20:00

“Jaundzimušā aprūpe pirmajās dienās pēc dzemdībām” - kopā ar pieredzējušo bērnu māsu Elitu Svarenieci. Šajā lekcijā uzzināsim visu svarīgāko par jaundzimušo bērniņu - kāds un kāpēc viņš tāds izskatās? Ko vērtē Apgares skala? Kā novērtēt jaundzimušā fizioloģisko stāvokli? Kādas potes un procedūras viņš saņem dzemdību iestādē? Kas ir zīdaiņu dzelte? Kā aprūpēt jaundzimušo pēc jaunākajām vadlīnijām? Kāda būs jaundzimušā uzvedība pirmajās dienās?

Kā pieteikties dzemdību kursam?

  • Lai piedalītos tiešraides lekcijā, jāveic pieteikums
  • Pēc pieteikuma saņemšanas Māmiņu Klubs atsūtīs priekšapmaksas rēķinu par 56.00 EUR, kas jāapmaksā līdz lekciju sākumam, atsūtot maksājuma uzdevumu uz sandra.livmane@maminuklubs.lv
  • Pirms tiešraides uz e-pastu tiks izsūtīts tiešraides links, kurš aktivizēsies noteiktajā lekcijas sākuma laikā.

Dzemdību kursu dāvanu fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme

+ dāvanā Māmiņu Kluba dzemdību dāvaniņu komplekts 15 EUR vērtībā, ko izsūtīsim pa pastu!

Kur notiks?

Online www.maminuklubs.lv

Cik maksā?

€ 56 par 4 lekciju ciklu

Kas vēl būtu jāzina?

Līdz lekciju sākumam Jums uz e pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins un informācija par lekciju norisi.

Aizpildot pieteikumu, piezīmēs norādiet ērtākā Omniva pakomāta numuru vai adresi, dāvaniņas saņemšanai.
Māmiņu Kluba dzemdību kursi tiek organizēti jau 10 gadus un ir saņēmuši ļoti labas atsauksmes no mūsu vecākiem! Tā ir pārbaudīta, detalizēta un padziļināta informācija, kas izstrādāta speciāli, lai pēc iespējas visaptverošāk sagatavotu vecākus dzemdībām!

DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSI ONLINE: SKATIES JEBKUR! PIESAKIES DZEMDĪBU KURSIEM ŠEIT!