Sagatavojies dzemdībām Māmiņu Kluba Vecāku skolas izglītojošās lekcijās APRĪLĪ un MAIJĀ

Sagatavojies dzemdībām Māmiņu Kluba Vecāku skolas izglītojošās lekcijās APRĪLĪ un MAIJĀ

24. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

foto: pexels.com

Māmiņu Kluba Vecāku skolā daudz interesantu nodarbību topošajiem vecākiem, kas apgūs ne tikai to, kā rūpēties par jaundzimušo, bet uzzinās arī, kā viņu bez bažām sagaidīt, kā pareizi rokās paņemt, samīļot, kā pabarot, un kā vispār šim brīnišķīgajam tikšanās brīdim būt emocionāli gataviem! Ieskatieties lekciju klāstā topošajiem vecākiem!

Mazuļu hendlings topošajiem vecākiem

Hendlings ir mūsu pašu roku prasmīgais darbs. Tā ir gan ķermeņa kopšana, apģērbšana, autiņbiksīšu maiņa, gan masāža, gan rotaļāšanās. Katram bērnam ir kāda noteikta programma, kas ielikta ar mātes dabas palīdzību, kā zīdainim vajadzētu attīstīties. Mūsu rokām vajadzētu būt ļoti prasmīgām, lai ikdienā mēs nenodarītu bērnam pāri, tāpēc svarīgi hendlinga nodarbības apmeklēt jau grūtniecības laikā!

20121024143921-24433.jpg

Dzemdību pozu un elpošanas vingrinājumu nodarbība kopā ar Klaudiju Hēlu

Grūtniecības pēdējos mēnešos topošie vecāki aizdomājas par to, kā viss notiks radību laikā. Kādas būs dzemdības? Cik sāpīgas tās būs?

Bet topošie vecāki var laikus tam sagatavoties, apmeklējot dzemdību pozu un elpošanas nodarbības!

Psiholoģiskā sagatavošanās dzemdībām ar Diānu Zandi

Vecāku dzemdību sagatavošanas kursi parasti pievērš uzmanību mazulim un viņa aprūpei- kā barot un kā aprūpēt,piemirstot par tik svarīgo sagatavošanas dzemdībām emocionālā plāksnē.

20121025214103-69976.jpg

Pirmie mēneši mazuļa dzīvē: attīstība, vajadzības un grūtības

Topošo vecāku nodarbībās lielu uzmanību pievērš dzemdību procesam, jaundzimušā aprūpei un ēdināšanai. Taču, kad mazulis piedzimst, ar šīm zināšanām parasti ir par maz, jo vecāki sastopas ar jauniem, svarīgiem jautājumiem - kā saprast zīdainīša vajadzības un tās apmierināt vislabākajā veidā? Kā tikt galā ar jauno dzīves situāciju, saglabājot labas savstarpējās attiecības un veicinot mazuļa emocionālo un fizisko labsajūtu?

Pāra attiecības pirmajā dzīves gadā

Liela daļa jauno ģimeņu atzīst, ka attiecības pēc mazuļa dzimšanas, ir nedaudz „sašķobījušās”, vai arī tās uzturēt ir grūtāk nekā iepriekš. Lai tavās attiecībās šādu problēmu būtu mazāk, sagatavojieties pārmaiņām jau laikus, psiholoģes Diānas Zandes un viņas vīra, konsultējošā speciālista Jura Sērmukša seminārā pāriem „Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā”!

Jaundzimušā aprūpe mājās. Elitas Svarenieces lekcija topošajiem vecākiem

Kā rūpēties par mazulīti, kurš nupat kā ieradies jūsu mājās un sagriezis visu kājām gaisā?  Kā viņu apkopt, cik bieži vannot, kā zināt vai viņam nekas nekaiš, uzzināsi  jaundzimušā aprūpes lekcijās!

Jaundzimušā aprūpe pirmajās mazuļa dzīves dienās. Elitas Svarenieces lekcija

 Māmiņu klubs dzemdību sagatavošanas kursu ietvaros, aicina topošās māmiņas un tētus apmeklēt jaundzimušā aprūpes lekciju.

20160729135655-43223.jpg

Viss par ūdensdzemdībām

au izsenis ūdens ir labākais grūtnieču „draugs”. Daudzas sievietes grūtniecības pēdējā posmā nekur nejūtas tik labi, kā vannā vai baseinā. Ūdens māmiņu apņem, nes un silda. Dzemdību laikā ūdens iedarbojas kā sāpju mazinošs faktors, kā arī lieliski nomierina. Iegūsti atbildes par ūdensdzemdībām seminārā Māmiņu Klubā!

Māmiņu Klubs

TOPOŠO VECĀKU KURSI MĀMIŅU KLUBA VECĀKU SKOLĀ: PIETEIKŠANĀS ŠEIT->>>