KONKURSS: Laimē ērtu grūtnieču krekliņu siltajām vasaras dienām!

KONKURSS: Laimē ērtu grūtnieču krekliņu siltajām vasaras dienām!

21. May 2019, 08:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai pavisam nesen uzzināji priecīgo ziņu, ka tevī aug mazs brīnumiņš, kuri satiksi pēc deviņiem mēnešiem? Šis laiks noteikti būs pilns patīkama satraukuma, vienlaikus arī piepildīts ar neskaitāmiem jautājumiem gan par savu, gan bērniņa veselību, gan arī to, kā gaidību laikā mainās tavs ķermenis un attīstās bērniņš.

Lai būtu kopā ar topošo māmiņu šajā īpašajā laikā, kopā ar Huggies esam izveidojuši Grūtniecības kalendāru, lai tu varētu nedēļu no nedēļas sekot līdzi tam, kā šo deviņu mēnešu laikā aug tavs mazulis un kādas norises notiek tavā ķermenī.

Sāc izmantot Māmiņu Kluba Grūtniecības kalendāru un piedalies izlozē par noderīgu balvu, par kuru priecāsies ikviena topošā māmiņa.

Lai sāktu izmantot kalendāru:

  • Ienāc savā Māmiņu Kluba profilā;
  • Atver Grūtniecības kalendāru;
  • Atzīmē kalendārā pēdējo menstruāciju pirmo dienu;
  • Atzīmē "Saglabāt grūtniecības kalendāru savā profilā" un klikšķini uz "Aprēķināt".

Turpmāk ik reizi, kad ienāksi Grūtniecības kalendārā, redzēsi informāciju par savas grūtniecības tekošo nedēļu - to, kā šajā nedēļā mainies tu pati, tavs mazulis un varēsi lasīt arī dažādus noderīgus speciālistu padomus.

Starp visām topošajām māmiņām, kuras būs uzsākušas izmantot Grūtniecības kalendāru, 3.jūnijā izlozēsim vienu laimīgo, kura iegūs

BALVU

Īpaši topošajai māmiņai radītu krekliņu

no

 

www.eatmyunicorn.lv

pēc pašas uzvarētājas izvēles

Zīmola radītāja Laine: “Jā, nenoliedzami, grūtniecība bija mans skaistākais un jutekliskākais dzīves posms, kas piedzīvots līdz šim. Ķermenis mainijās, puncis auga, taču es pēc savas būtības paliku tā pati! Vīrs aizliedza ģērbt viņa maikas vai pirkt vienkārši lielas un platas sieviešu drēbes, jo teica, ka esmu tik pievilcīga un seksīga kā vēl nekad. Ka nedrīkstot to nekādā gadījumā slēpt vai maskēt. Tadēļ vēlējos kvalitatīvus, ērtus un pieguļošus krekliņus, kas akcentē un izdaiļo manu jauno formu.”

Un tad tapa ideja par Latvijā radītiem t-krekliem, kuri paredzēti arī topošajām māmiņām. Apvienojoties divām aizrautīgām draudzenēm - Lainei un grafiskajai dizainerei Inesei, tapa “Eat My Unicorn” - Latvijā radīts, palaidnīgs un izaicinošs dizains uz Latvijā šūtiem, kvalitatīviem kokvilnas krekliem sievietēm un topošajām māmiņām. 

Tāpat topošā māmiņa saņems Huggies® Elite Soft autiņbiksītes jaundzimušajam