Gaidību dienasgrāmata - grūtniecības untumi :)

Gaidību dienasgrāmata - grūtniecības untumi :)

20. Nov 2016, 12:10 Superbēbis 2016 Superbēbis 2016

Precīzi neatceros, bet nesen izlasīju anektdoti, kur daudzbērnu māmiņa saka savam vīram, ka dikti sagribējās ceptu saldējumu ar siļķi! :) Vīrs paģība! 

Gaidības patiešām ir arī pārbaudījums vīrietim, jo sievietes vēlmes var būt tik dīvainas. :)

Kas attiecās uz ēšanas paradumu maiņu, tad atceros, ka gaidot vecāko dēliņu bija divas izteiktas lietas, ko man gribējās - biezpiens ar ķiplokiem un pica ar dubulto sieru un dubulto desu! :)

Gaidot mazo Superbēbi 2016 neesmu izteikti cimperlīga uz ēšanu. Garšo viss. Dzeru arī kafiju (īstie kafijas dzērāji gan to nosauktu par kafijas dzērienu). Ā, kaut kā galīgi nevelk uz saldumiem, tas gan. 

Par formu neuztraucos, zinu, ja vajadzēs, tad rūpīgāk piestrādāšu, lai atgūtu savu ideālo svaru un tagad tīri labi sadzīvoju ar +16 kg. ;)

Kādas bija Jūsu gastronomiskās izvirtības gaidību laikā?

Diāna

Gaidām kopā ar Huggies@ Elite Soft jaundzimušo autiņbiksītēm

20161104145214-69390.jpg

čabule čabule 20. Nov 2016, 23:09

Meitu gaidot bija periodi, kad garšoja tikai viena lieta, neko citu negribēju, tikai to, bija ābolu periods, pudiņu periods (tikai viens veids un ražotájs), kebabu periods..
Dēlu gaidot sākumā (pirms vispār par grūtniecību uzzināju) ļoti zivis gribēju, bet pēc tam vairs bebija nekādu kaprīžu..

laura_maj laura_maj 20. Nov 2016, 17:53

Gaidu pirmo bērniņu un esmu 14. nedēļā. Bet šobrīd nav tā, ka kaut ko īpašu pēkšņi sagribētos. Drīzāk, kad ieeju veikalā, tad gribas to vai to, proti, man sagribas, kad ieraugu. Bet kamēr esmu mājās, mierīgi ēdu, kas ir 😀

Lindinnna Lindinnna 20. Nov 2016, 17:46

Gaidu savu pirmo bērniņu, bet īpašas vēlmes neizjūtu 😀 Man tieši vairāk gribas saldu, bet gaļu savukārt ieēst vairs vispār nevaru 😀

Tu, re, cik interesanti - ar katru savs! 😀 Un tik mīļi un patiesi!

ViKrEm mamma ViKrEm mamma 20. Nov 2016, 15:43

Man vīrs riņķoja pa visu Rīgu meklējot "Mārtiņa beķerejās" vēja kūkas. Ar jaunāko meitiņu dikti gribējās Vēja kūkas un tieši no šīs beķerejas. Atceros, svētdienā laiskojāmies pa māju un tad pēkšņi - vajag un viss. Izbrauca visas, līdz bija atlikusi tikai Vecrīgas Mārtiņa beķereja. Vinš mājās pārbrauca pēc vairākām stundām, bet ar kastīti Vēja kūkām. Ar lielāko meitu ēdu maizes zupu ar putukrējumu un arī rozīnes, kuras ikdienā ieēst nevarēju, bet ar lielo puiku vairumā ēdu mandarīnus un marinētus gurķīšus - manas mammas gurķīšus, veikala nederēja.