FOTOieskats, kā mums gāja topošo vecāku konferencē Gatavi mazulim

FOTOieskats, kā mums gāja topošo vecāku konferencē Gatavi mazulim

20. Aug 2019, 13:44 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv

Gaidot bērniņu, svarīgi iegūt zināšanas, kas spētu sniegt drošības un pārliecības sajūtu, kad pasaulē nāks mazulītis. Dzemdību plāna izstrāde, praktiskas elpošanas nodarbības, padomi krūts ēdināšanā, ieteikumi,kā aprūpēt mazulīti- šīs ir tikai dažas no tēmām, kuras tiek apskatītas dzemdību sagatavošanas kursos.

18.augustā Semarah Hotel Lielupe notika jau otrā topošo vecāku konference Gatavi mazulim, kurā visas dienas garumā topošie vecāki sagatavojās pēdējām grūtniecības nedēļām, dzemdībām un jaundzimušo. 

Dienas gaitā pasākumu apmeklēja 230 topošie vecāki, kuri izbaudīja plašo lekciju programmu lielajā konferenču zālē un apguva praktiskās prasmes kādā no meistarklašu telpām. Tāpat sadarbības partneri dāsni apdāvināja topošos vecākus ar dažādām dāvaniņām, kas noderēs, sarūpējot mazuļa pūriņu un kārtojot dzemdību somu.

Lūk, ko teica satikties topošie vecāki

Anete un Edgars:

Gaidām pirmo mazulīti un tā kā viss ir tik jauns, bijām arī uz pirmo topošo vecāku konferenci. Priecājamies, ka programma neatkārtojas, tādējādi varējām pavasarī un tagad smelties atšķirīgu informāciju. Protams, vasaras gaitā daudz kas ir piemirsies, tāpēc esam gandarīti par iegūtajām zināšanām, jo mazulītis tūlīt, tūlīt būs klāt! Viens ir lasīt publikācijas, forumus, bet pavisam kas cits reālā dzīvē satikt speciālistus, kuri redzēti TV ekrānos vai kuru publikācijas lasītas.

Sanita:

Partneris strādā, tāpēc esmu viena šajā pasākumā, bet nepavisam tā nejūtos, jo dienas gaitā sapazinos ar citiem vecākiem, kuri gaida mazulīti. Mums būs pirmais bērniņš, bet tā kā radu pulkā ir arī citi mazulīši, neteikšu, ka viss ir jauns un nezināms, bet, protams, ja runa ir par manu pašas pieredzi, zināšanas ir nepieciešamas!

Aleksandra un Juris:

Pasākumā esam ne kā pavisam jaunie topošie vecāki, jo mājās jau ir lielā meita, bet saprotam, ka šo 6 gadu laikā daudz kas ir mainījies, tāpēc atkārtot zināšanas, uzzināt jaunas tendences ir vitāli būtiski. Īpaši gribēju dzirdēt ūdensdzemdību lekciju, jo plānojam dzemdības ūdenī. Izmantoju iespēju arī pavingrot ar ārsti Katrīnu Puriņu- LIberti. Ļoti piesātināta programma, labi, ka esam divi, tāpēc varam sadalīties un paklausīties dažādas lekcijas. Lai visiem topošajiem vecākiem vieglas dzemdības!

Foto: Santa Kozlova

PALDIES VISIEM SADARBĪBAS PARTNERIEM!