Dzemdību sagatavošanas kursi ONLINE - 7. un 15.aprīlī

Dzemdību sagatavošanas kursi ONLINE - 7. un 15.aprīlī

01. Apr 00:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba Vecāku skola ir sagatavojusi iespēju apgūt dzemdību sagatavošanas kursus attālināti, ONLINE tiešraides režīmā, kopā ar vecmāti Inesi Kampusi.

Tā kā daudzās vietās, t.sk., arī Māmiņu Kluba Vecāku skolā, tuvākajās nedēļās klātienes lekcijas dzemdību sagatavošanā ir atceltas, radījām iespēju pamata lekciju kursu apgūt attālināti. Tā ir lieliska iespēja arī tiem pāriem, kas nedzīvo Rīgā! Dzemdību kurss tiešraidē pielāgots arī šī brīža esošajai situācijai, kad dzemdību iestādes nepieļauj ģimenes dzemdības!

PIESAKIES ONLINE KURSIEM ŠEIT->>>

•    Pirmā lekcija “Grūtniecības norise” notiks tiešraidē  

07.04 no plkst. 18.00 - 20.00

15.04 no plkst. 18.00-20.00

•    Otrā lekcija “Sagatavošanās dzemdībām un dzemdību norise:

09.04. no plkst. 18.00 - 20.00

17.04 no plkst. 18.00 - 20.00

Pieteikties uz abu lekciju kursu var šeit, aizpildot anketu un veicot priekšapmaksu (30 EUR par divām lekcijām-kursu).

Lekciju saturs:

-    Kurss ir sadalīts divās daļās - divās lekcijās būs vecmātes Ineses Kampuses sniegtā informācija par veselīgu grūtniecības norisi, topošās māmiņas veselību, ēdienkarti, vitamīnu uzņemšanu, grūtniecības ieviestajām pārmaiņām dzīvesstilā, sajūtām, izmaiņām ķermenī, ieteicamajām aktivitātēm. Būs padziļināta informācija par dzemdību priekšvēstnešiem, dzemdību vietas izvēles plusiem un mīnusiem, dzemdību somu, ierašanos dzemdību nodaļā. Otrajā lekcijā padziļināti par dzemdību norisi, dzemdību pozām dažādos periodos, partnera atbalstu un situācijas, kad partneris nepiedalās dzemdībās. Katra lekcija norisināsies 2 h.

-    Vecmāte tiešraidē atbildēs arī uz topošo vecāku aktuālajiem jautājumiem! Būs iespēja komentēt un nosūtīt savus jautājumus.

Kā notiks kursi tiešraidē?

1.     Lai piedalītos tiešraides lekcijā, jāveic pieteikums>>

2.     Pēc pieteikuma saņemšanas Māmiņu Klubs atsūtīs priekšapmaksas rēķinu par 30.00 EUR, kas jāapmaksā līdz 20.03. plkst.17:45, atsūtot maksājuma uzdevumu uz sandra.livmane@maminuklubs.lv

3.     Pirms tiešraides uz e-pastu tiks izsūtīts tiešraides links, kurš aktivizēsies noteiktajā lekcijas sākuma laikā.

Bez tiešraides lekcijām par sagatavošanos dzemdībām, Māmiņu Kluba Vecāku skola piedāvā vēl divas aktuālas lekcijas, kas jau šobrīd ir pieejamas kā video lekcijas (var skatīties jebkurā laikā):

-    Krūtszīdīšanas ABC ar Sandru Lasi - tā ir lekcija topošajiem vecākiem, lai veiksmīgi sagatavotos krūts zīdīšanai un ir pilnvērtīga dzemdību sagatavošanas kursa sastāvdaļa. Lekcijas cena 15.00 EUR. Maksā ar karti un saņem uzreiz linku e-pastā

-    Mazuļa hendlings ar Klaudiju Hēlu - praktiska lekcija par jaundzimušā un mazuļa hendlingu, kā turēt, celt, auklēt, ģērbt mazuli, pielietojot pareizus, fizioterapeitu ieteiktus paņēmienus. Pirmās attiecības ar mazuli un komunikācija. Lekcijas cena 25.00 EUR. Maksā ar karti un saņem uzreiz linku e-pastā!

Arī turpmāk Māmiņu Kluba Vecāku skola piedāvās arvien jaunus kursus tiešraidē un kā video lekcijas! Sekojiet līdzi jaunumiem un esiet veseli!