Dzemdību sagatavošanas kursi Māmiņu Klubā  tiešsaistē - aprīlī! Apmeklē 4 lekcijas un saņem dāvaniņas!

Dzemdību sagatavošanas kursi Māmiņu Klubā tiešsaistē - aprīlī! Apmeklē 4 lekcijas un saņem dāvaniņas!

13. Apr 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba Vecāku skola aprīlī piedāvā iziet pilnu dzemdību sagatavošanas kursa ciklu, piedaloties tiešraides lekcijās! Tā ir lieliska iespēja pāriem un arī māmiņām atsevišķi noskatīties Māmiņu Kluba izstrādāto dzemdību sagatavošanas programmu, neizejot no mājām, no jebkuras vietas Latvijā vai ārpus, ar mūsu vislabākajiem speciālistiem. 2 nedēļu laikā iespējams iziet šos Māmiņu Kluba dzemdību kursus un mēs rekomendējam tos sākot no grūtniecības 30.nedēļas!

Lekcijas piemērotas skatīties pārim kopā vai atsevišķi. Pēc kursa noklausīšanās tiek izsniegts Vecāku skolas sertifikāts - kā apliecinājums, ka esat gatavi dzemdībām un mazulim!

Lekciju ciklam var pieteikties šeit>>

Piedāvājam piedalīties 4 pamata lekciju ciklā, kas ietver 4 X 2 h garas, interaktīvas  tiešraides lekcijas:

1.lekcija “Grūtniecības norise un gatavošanās dzemdībām” - ar Dr. Oksanu Babulu, ginekoloģi-reproduktoloģi, kas izstāstīs galvenās lietas, kas jāzina ikvienai topošajai māmiņai par grūtniecības norisi, izmeklējumiem. Grūtniecības pēdējais trimestris - kādas sajūtas gaidīt? Uztura vadlīnijas grūtniecības laikā un vitamīnu lietošana. Bērniņa guļa - ko varam ietekmēt? Slimošana grūtniecības laikā vai kādas citas nepatīkamas sajūtas - kā atpazīt un ko darīt?  Kā izstrādāt dzemdību plānu un izvēlēties dzemdību iestādi? Dzemdību priekšvēstneši - kā saprast, kad laiks doties dzemdēt? Saraksts, kas jāņem līdzi uz dzemdību iestādi un citi svarīgi jautājumi ārstam-ginekologam par grūtniecību!

Lekcija notiks 15.04. tiešraidē no plkst.18:00 - 20:00

2. lekcija “Dzemdības soli pa solim” - ar mūsu iecienīto vecmāti Inesi Kampusu. Prakstiskā lekcijā vecmāte izstāstīs dzemdību norisi - sākot no ierašanās dzemdību iestādē. Pastāstīs detalizēti par dzemdību fāzēm un kas dzemdētājai jādara katrā no tām. Kādas pozas ir vispiemērotākās katrā fāzē un kāpēc? Ja piedalās partneris, kā viņš var palīdzēt? Kas notiek pēcdzemdību periodā.

Lekcija notiks 17.04. tiešraidē no plkst. 18:00 - 20:00

3. lekcija “Jaundzimušā aprūpe pirmajās dienās pēc dzemdībām” - kopā ar pieredzējušo bērnu māsu Elitu Svarenieci. Šajā lekcijā uzzināsim visu svarīgāko par jaundzimušo bērniņu - kāds un kāpēc viņš tāds izskatās? Ko vērtē Apgares skala? Kā novērtēt jaundzimušā fizioloģisko stāvokli? Kādas potes un procedūras viņš saņem dzemdību iestādē? Kas ir zīdaiņu dzelte? Kā aprūpēt jaundzimušo pēc jaunākajām vadlīnijām? Kāda būs jaundzimušā uzvedība pirmajās dienās?

Lekcija notiks 22.04. tiešraidē laikā no plkst.18:00 - 20:00

4. lekcija “Krūts ēdināšana” - kopā ar zīdīšanas konsultanti ar ilgaddēju pieredzi darbā ar māmiņām, Sandru Lasi, uzzināsim, kā veiksmīgi uzsākt krūts zīdīšanu pirmajās dienās pēc dzemdībām un kā to stabilizēt arī vēlākajos mēnešos? Kādas ir ieteicamās krūts zīdīšanas pozas un kāpēc? Kā kopt krūts galus un tikt galā ar nepatīkamām sajūtām? Kā tikt galā ar piena krīzēm, sastrēgumiem? Praktiski padomi par krūts masāžām un sāpīgas zīšanas atvieglošanu. Bērna uzvedība pie krūts. Piena bankas veidošana un atslaukšana. Cik daudz izēd bērns un kā vērtēt bērna svaru? Kā sevi psiholoģiski noskaņot zīdīšanai un kur meklēt palīdzību, ja neveicas?

Lekcija notiks 24.04. tiešraidē no plkst.18:00 - 20:00

Kā pieteikties dzemdību kursam?

1.     Var pieteikties visam kursam uzreiz, maksājot ar atlaidi - 55.00 EUR par visām 4 lekcijām + dāvanā Māmiņu Kluba dzemdību dāvaniņu komplekts 15 EUR vērtībā, ko izsūtīsim pa pastu! Pieteikties kursam var šeit>

Kā notiek dalība tiešraides lekcijā?:

•    Tikko esam saņēmuši jūsu pieteikumu, tiek izsūtīts rēķins, ko lūdzam apmaksāt līdz lekcijas dienas sākumam, atsūtot maksājuma uzdevumu uz sandra.livmane@maminuklubs.lv

•    Pirms lekcijas saņemsiet tiešraides linku savā e-pastā!

•    Lekciju laikā iespējams uzdot savus jautājumus-  uz tiem visiem parasti tiek arī atbildēts:)

Māmiņu Kluba dzemdību kursi tiek organizēti jau 10 gadus un ir saņēmuši ļoti labas atsauksmes no mūsu vecākiem! Tā ir pārbaudīta, detalizēta un padziļināta informācija, kas izstrādāta speciāli, lai pēc iespējas visaptverošāk sagatavotu vecākus dzemdībām!